Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Daugavpils cer saglabāt padomju pieminekļus; Ludza vēlas aizvākt vairāk par likumā noteikto 
Ne visām Latvijas pašvaldībām tik ātri izdodas atbrīvoties no padomju pieminekļiem, kā to paveic galvaspilsēta. Ir pašvaldības, kurās nepieciešamas papildu procedūras, lai aizvāktu padomju režīmu slavinošos pieminekļus. Tikmēr citviet vietvara pati sev rada birokrātisko slogu. Piemēram, Daugavpils cer saglabāt padomju pieminekļus, bet Ludza vēlas aizvākt vēl vairāk, nekā nosaka likums. Lai kā process ritētu, visām pašvaldībām līdz 15. novembrim jādemontē tie, kas iekļauti apstiprinātajā demontējamo pieminekļu sarakstā. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Pašvaldības pirms vēlēšanām piesardzīgas par iespējamām izmaiņām pēc novadu reformas
Ir palikušas trīs nedēļas līdz pašvaldību vēlēšanām. Šīs vēlēšanas ir pavisam citādākas nekā iepriekšējās – vēlam deputātus jau jaunajos novados. Apvienotās pašvaldības uzsāks darbu pēc pašvaldību pirmās sēdes 1. jūlijā. Taču, lai sagatavotos apvienošanās procesam, pašvaldībās tiek izstrādāti plānošanas dokumenti, lai saprastu, kā strādās jaunie novadi. Šim plānam ir arī valsts mērķdotācija. Vienam projektam pieejamais finansējums paredzēts 18 750 eiro.
Robežsargi atgādina tūristiem: pierobežas joslā vajadzīga speciāla caurlaide
Valsts robeža ir zona, kur nepiederīgiem atrasties aizliegts. Taču, apmeklējot tūrisma objektus vai citu iemeslu dēļ viesojoties pierobežas joslā personām, kas sasniegušas 15 gadu vecumu, nepieciešama speciāla caurlaide. Pēdējā laikā iedzīvotāji arvien biežāk šos abus noteikums pārkāpj. Tāpēc, sākoties tūrisma sezonai, Valsts robežsardze un tūrisma speciālisti cer uzlabot savstarpējo saziņu, kā arī plašāk informēt par caurlaižu aizpildīšanas kārtību.
«Tautas panorāma»: Ludzas novadā vēlas darbavietas
Pilsētas un pagastu centri kļūst sakoptāki, bērniem ir vairāk iespēju, kur izskrieties un pavadīt brīvo laiku. Taču ar sporta un rotaļu laukumu ierīkošanu ir par maz. Vajadzīgas darbavietas, kas ienesīs nodokļus un uzlabos kopējo saimniecisko dzīvi, tā LTV “Tautas panorāmai” atzīst ļaudis Ludzas novadā.  
Ludzā bijušo mazdārziņu vietā – saules paneļi
Ludzas pilsētas nomalē blakus daudzdzīvokļu mājām vēl padomju laikos tika ierīkoti mazdārziņi. Pašlaik te iekopti vien pāris mazdārziņi, bet pārējā platība vairs netiek apstrādāta. Zeme pieder pašvaldībai, kas savukārt nolēmusi to iznomāt uzņēmējam, kurš plāno šeit uzstādīt saules paneļus elektroenerģijas ražošanai. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt