Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Ģimenes ārsti jūtas nenovērtēti – trūkst naudas, apsver arī domu streikot
"Pārslodze, izdegšana", "ģimenes apstākļu dēļ nevaru atļauties pārtraukt, citos apstākļos būtu ko pārdomāt", "pieauguši prakses uzturēšanas izdevumi", – šie ir tikai daži izteikumi no šogad veiktās ģimenes ārstu aptaujas par to, kāds ir viņu noskaņojums un nākotnes plāni. Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijā norāda, ka aptuveni 50% no kolēģiem jūtas nenovērtēti, pārguruši, ir finansiālas problēmas, problēmas piesaistīt papildu darbiniekus, un gandrīz 50% no kolēģiem apsver iespēju pārtraukt sadarbību ar Nacionālo veselības dienestu.
«Iespēju laukos ir daudz.» Armands Mazzalvē audzē Šarolē liellopus un iztiek bez strādniekiem
Armands Zeltiņš Aizkraukles novada Mazzalves pagasta zemnieku saimniecībā "Bērzi" audzē 95 Šarolē šķirnes gaļas liellopus. Saimniecību ar 130 hektāriem zemes viņš pirms 10 gadiem pārņēmis no tēva un kā jaunais zemnieks ar Eiropas Savienības atbalstu uzbūvējis jaunu fermu, iegādājies jaunu traktoru, uzcēlis jaunu māju, viņš stāstīja Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sunākstē par lielu notikumu kļūst neliela pārtikas veikala atvēršana
Pat tik vienkārša lieta kā neliels veikals var kļūt par lielu notikumu. Gandrīz gadu Aizkraukles novada Sunākstes iedzīvotājiem pēc pārtikas un pirmās nepieciešamības precēm nācās mērot padsmit un vairāk kilometru uz apkārtējām apdzīvotajām vietām. Pēc deviņu mēnešu pārtraukuma Sunākstē atkal ir pārtikas veikals, kuru izveidojusi kāda uzņēmīga vietējā ģimene.
Dienvidkurzemes un Aizkraukles novados policija izņem ievērojamu daudzumu nelikumīgu šaujamieroču (precizēts)
Valsts policija (VP) Dienvidkurzemes un Aizkraukles novados pie diviem iepriekš nesodītiem vīriešiem uzgājusi ievērojamu daudzumu nelikumīgus šaujamieročus, to būtiskās sastāvdaļas, munīciju un spridzināšanas ietaises, tostarp arī sprāgstvielas četru kilogramu apjomā. Līdz šim izmeklēšanā gūtā informācija norāda, ka 1968. un 1972. gadā dzimušie vīrieši nelegālos šaujamieročus turēja kolekcionēšanas nolūkā, bet dažus eksemplārus – realizēšanai melnajā tirgū. Par abiem gadījumiem sākts kriminālprocess.
Reta sikspārņa aizsardzībai Aizkraukles pusē 8000 hektāros noteikta aizsargājama teritorija
Lai aizsargātu Latvijā reti sastopamas sikspārņa sugas – Eiropas platauša (Barbastella barbastellus) – dzīvotnes, astoņi tūkstoši hektāru Aizkraukles novadā noteikti kā aizsargājama dabas teritorija, kurā tiks ierobežota mežu izciršana un saimnieciskā darbība. Nākotnē šī vieta potenciāli varētu tikt iekļauta Eiropas Savienības valstu īpaši aizsargājamo dabas teritoriju tīklā "Natura 2000".