Valsts reģionālie grants ceļi

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Partija "Vienoti Latvijai"
Ziņas
Pārmaiņu priekšā profesora Aleksandra Bieziņa memoriālais muzejs Madonas novadā
Profesora Aleksandra Bieziņa memoriālais muzejs "Dilmaņi" atrodas Madonas novada Sarkaņos un ir vienīgais valsts muzejs Latvijas laukos, kas ir veltīts ārstam. Pilnībā rekonstruētas, Latvijas bērnu ķirurģijas izveidotāja dzimtās mājas kā memoriālais muzejs durvis vēra pagājušā gadsimta beigās. Taču ēkas tehniskais stāvoklis šobrīd raisījis jautājumu, vai muzejam šeit būt arī turpmāk.
Uz autoceļa Rīga–Ērgļi sākti remontdarbi divos posmos Ogres un Madonas novadā
Šonedēļ uz reģionāla autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) vēl divos posmos sākas remontdarbi – divos posmos Ogres un Madonas novadā, no Ķeipenes līdz Taurupei (67,46.–79,31. kilometrā) un no krustojuma ar autoceļu Kliģene-Vecogre (V312) līdz Ērgļiem (89,22.–97,68. kilometrā), tiks atjaunots segums, informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Madonas pusē pusaudzis uzmeistaro mini zāles pļāvēju
Ja daba devusi asu prātu un radošu izdomu, rodas ne viena vien inovatīva ideja. Tā tas ir arī piecpadsmitgadīgajam Maiguram, kurš dzīvo Dzelzavas pagastā Madonas pusē. Lai trušiem domātā zāle nebūtu jāplūc ar rokām, viņš uzmeistarojis pats sev mazu zāles trimmerīti. Un tas nav vienīgais jaunieša izgudrojums. Kā saka tuvinieki, puisi nemiers un jaunas idejas dīda nepārtraukti.
Gaiziņkalna virsotnes dāvināšana Latvijas valstij joprojām strupceļā
Lai Latvijas augstākajā vietā Gaiziņkalnā allaž plīvotu sarkanbaltsarkanais karogs, tam jāpieder latviešu tautai. Ar šādu pārliecību ASV dzīvojošie Gaiziņkalna mantinieki ir izteikuši vēlmi kalna virsotni atdāvināt valstij. Viena no mantiniecēm ir devusies mūžībā, un tas, iespējams, var mainīt Gaiziņa likteni.
Pašvaldības turpina cīņu ar latvāņiem; Cēsu novadā – piecgades plāns
Lai gan cīņa pret latvāņu izplatību Latvijā turpinās, ik gadu tūkstošiem hektāru aizņemti ar šo invazīvo augu, kas savulaik ievests no Krievijas kā lopbarība. Pirms vairāk nekā desmit gadiem pašvaldībām vēl bija pieejams valsts atbalsts, lai latvāņus iznīcinātu, taču valsts no tā atteicās. Tā nu pašlaik pašvaldības ar to cīnās saviem spēkiem.