Valsts reģionālie grants ceļi

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Skultes sašķidrinātās dabasgāzes termināļa projekts sadārdzinājies par 28 miljoniem eiro
Skultes sašķidrinātās dabasgāzes termināļa projekta izmaksas pieaugušas par 28 miljoniem eiro. Projekta attīstītājs vēl meklē piemērotāko tehnisko risinājumu, un Ietekmes uz vidi novērtējuma process joprojām īsti nav iesākts. Par enerģētiku atbildīgais ministrs Raimonds Čudars ("Jaunā Vienotība") norādīja, ka, attīstoties Baltijas gāzes tīklam, arī gāzes pieejamība ir palielinājusies, tāpēc no attīstītāja patlaban sagaida detalizētu ekonomisko pamatojumu termināļa izveidei Latvijā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Reģionu peldbaseini energocenu krīzē mēģina noturēties virs ūdens
Gandrīz katrā lielā Latvijas pilsētā ir peldbaseins, kas ir būtiska sporta infrastruktūra gan iedzīvotājiem, gan bērnu peldētprasmes attīstīšanai. Kovida krīzi pārcietušie peldbaseini tagad sastapušies ar ievērojamu energoresursu sadārdzinājumu. Tagad tie atkal mēģina noturēties virs ūdens. Vēl augustā biedrība "Peldēt droši" aktualizēja šo jautājumu, uzsverot to, ka peldbaseinus reģionos lielā mērā izmanto tieši skolēni un sporta skolu audzēkņi.
Par 915 000 eiro izsola Igates pils kompleksu
Ceturtdien, 25. augustā, noslēgusies Igates pils kompleksa Limbažu novadā atklātā elektroniskā izsole. Tai pieteicās viens pretendents – juridiska persona, kura, veicot vienu soli par 915 000 eiro, ieguvusi tiesības uz pils kompleksa iegādi, informēja “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ).
Šogad vilki noplēsuši jau gandrīz 200 aitas
Pagājušajā naktī vilki noplēsuši vairākus jērus kādā saimniecībā Limbažu novadā. Šajā ganību sezonā Vidzemē šis nav pirmais reģistrētais plēsēju uzbrukums. Kopumā noplēstas jau gandrīz 200 aitas un jēri, visvairāk tieši Cēsu un Limbažu novados. Vairāki uzrunātie aitkopji pagaidām šai problēmai izeju neredz.
Vācietis ar dzīvesbiedri Limbažu pusē izveido brīvprātīgo ugunsdzēsēju posteni
Runa ir par ļoti lielu entuziasmu – tā Ainažu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībā vērtē vietējo cilvēku aktivitāti, izveidojot brīvprātīgo ugunsdzēsēju posteni Limbažu novada Tūjasmuižā. Galvenie entuziasti posteņa izveidē ir Tomass Varrats, vācietis, kurš tagad dzīvo Latvijā, un viņa dzīvesbiedre Kristīne Mauliņa. Pie viņiem viesojās Latvijas Radio.