Valsts reģionālie grants ceļi

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 27 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 27 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vieta LATGALES PARTIJA
Ziņas
Kūkas, alus un vēl. Gekišu ģimenes «Mājas kafejnīcu dienu» gardumi Dagdas pusē
Sākot no jūlija, līdz septembra vidum vairāk nekā 400 Latvijas lauku saimniecības brīvdienās pārtop par lauku kafejnīcām, piedāvājot nogaršot dažādus mājās gatavotus ēdienus. No Igaunijas aizgūtā ideja rīkot "Mājas kafejnīcu dienas" Latvijā notiek jau ceturto gadu. Šajās brīvdienās ir iespēja baudīt Dienvidlatgales piedāvājumu. Ja nezini, kā var apvienot kūkas un alu, tad tev jābrauc ciemos uz mājas kafejnīcu "Alus kungiem un kūkas dāmām vai otrādi" – šādi Olga un Artjoms Gekiši pie sevis ciemiņus aicina Zaļmuižu mājās, Dagdas pusē Andrupenes pagastā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Dzīvo Latgalē, bet prāts pieder Krievijai – kā dezinformācija ietekmē iedzīvotājus pierobežā
Latgalē pašlaik ir klusums. Iedzīvotāji pierobežā gaida, ar ko beigsies karš Ukrainā un kādas pārmaiņas tas nesīs. Latgalē ir daļa cilvēku, kas atbalsta Vladimiru Putinu, taču viņi izliekas, ka ir vienaldzīgi, patiesās domas neatklājot. Skaidrs, ka cīņa ar propagandu, slēdzot Krievijas kanālus, nav uzvarēta. Pierobežā dzīvojošie atraduši veidus, kā turpināt skatīties austrumu kaimiņa televīziju. Latvijas Radio viesojās Latgalē, lai izpētītu situāciju.
REPORTĀŽA no Indras pagasta: Mūzikas un mākslas skolā bērniem māca arī latviešu valodu
Indra ir pagasts Krāslavas novadā, kur aiz meža biezokņa jau jūtams Baltkrievijas gaiss. Ar kaimiņvalsti vietējiem ciešas attiecības, jo daļu vieno radniecīgas saites un ne tikai. Baltkrievijas un Krievijas informatīvās telpas ietekmē iedzīvotāju starpā krasi atšķiras domas par Ukrainā notiekošo karu. Savukārt pierobežā izaug paaudze, kas latviešu valodu nezina un par valsts prezidentu var nosaukt Aleksandru Lukašenko. Indras Mūzikas un mākslas skolā pedagogi māca ne tikai mākslu, bet arī latviešu valodu un izpratni par valsti.
REPORTĀŽA: Vai Baltkrievijas pierobežā svin valsts svētkus vai tomēr 9. maiju?
Baltkrievijas pierobežā – Daugavpilī, Krāslavā un Indrā – vairums iedzīvotāju runā krievu valodā, daļa pat nesaprot valsts valodu. Latvijas Radio skaidro, vai šajās vietās valsts svētkus atzīmē un kā? Kas gaidāms šodien, 4. maijā, pierobežā. Un vai vietējie svin Neatkarības atjaunošanas dienu vai 9. maiju?

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt