Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Salaspils, Siguldas un Ādažu novada jaunie mēri sola turpināt iesākto
Saeimas vēlēšanas pamatīgi paretinājušas pašvaldību deputātu rindas. Vairāk nekā ceturtā daļa jeb 26 no 14. Saeimas deputātiem līdz šim bija pašvaldību deputāti, viņu vidū arī četri novadu mēri – Salaspils, Siguldas, Ādažu un Kuldīgas. Pašvaldībām kopumā šāds rezultāts ļauj cerēt, ka jaunais parlaments vairāk ieklausīsies reģionu vajadzībās. Nu šīm četrām pašvaldībām tagad jāmeklē jauni priekšsēdētāji.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ārste no karā nopostītās Mariupoles plāno palikt Kuldīgas novadā
Latvija un Polija ir teju vienīgās Eiropas Savienības valstis, kas ukraiņu mediķiem pagaidu atļaujas strādāt izsniedz ātri – aptuveni mēneša laikā, uzskata Latvijas Ārstu biedrībā (LĀB). Kuldīgas slimnīcā jau mēnesi strādā Alīna Čera no Mariupoles. Ārste neslēpa, ka viņai vairs nav ne māju, ne darba vietas, kur atgriezties, tāpēc nolēmusi palikt Kuldīgas novadā. 
Kuldīgas novadā pārvietos Rudbāržu brāļu kapus 
Labiekārtotu karavīru kapu visa kompleksa pārcelšana uz citu vietu ir retums. Kuldīgas novada Rudbāržos padomju karavīru brāļu kapi atrodas topošās Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas pagalmā. Aizsardzības ministrija lēmusi, ka gan ierīkotais memoriāls, gan apbedītie ir jāpārceļ uz citiem kapiem.
Kuldīgas slimnīcā jaunas tehnoloģijas un bažas par iespējām nākotnē
SIA "Kuldīgas slimnīca" pēdējo gadu laikā ir izdevies modernizēt aprīkojumu, piesaistot Eiropas Savienības (ES) finansējumu, taču medicīnas iestādes vadība pauž bažas, ka nākotnē mazajām slimnīcām šādas iespējas nebūs. Šobrīd ievērojumi uzlabojies darbs Intensīvās terapijas nodaļā, kur pieejamas mūsdienīgas gultas un tehnoloģijas. Ar ES finansējumu turpina labiekārtot Kuldīgas slimnīcas Sterilizācijas nodaļu.