Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Talsu novada vadība par 20% samazina sev atalgojumu
Pirms mēneša Talsu novada dome nomainīja vadību un jau tobrīd solīja sev samazināt algas par 20%. Trešdien, 7. decembrī, šāds lēmums arī pieņemts. Algu jautājumu šobrīd pārskata arī citas pašvaldības Kurzemē, norādot, ka palielināt vadībai tās neplāno, bet izskata iespēju par algu palielināšanu darbiniekiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

9 vietvaras nav iesniegušas konkrētus plānus padomju slavinošo pieminekļu nojaukšanai
13 vietvaras iesūtījušas ministrijai konkrētus plānus padomju un nacistisko režīmu slavinošo pieminekļu nojaukšanai, bet deviņas vēl ne. Kopumā 69 pieminekļi jālikvidē likumā noteiktajā termiņā – līdz 15. novembrim. Iesūtītos plānus ministrija turpmāk izvērtēs, kā arī prasīs paskaidrojumus pašvaldībām, kas tos vēl nav iesūtījušas.
Ceļotājus gaida Padures muižā – vietā, kuru kovida laikā īpaši iecienīja rīdzinieki
Šogad jau 10. reizi notiek akcija "Apceļosim Latvijas muižas un pilis". Līdz pat 30. septembrim ikviens var apmeklēt 60 akcijā iesaistītās muižas un pilis. Padures muiža atrodas netālu no Kuldīgas, un tās īpašnieks ir Latvijas Piļu un muižu asociācijas vadītājs Jānis Lazdāns, kurš ikdienā strādā Rīgā. Tikmēr Padures muižas kultūras un tūrisma organizatore Alise Volanska Latvijas Radio klāstīja – būt šajā muižā pēdējā laikā īpaši populāri kļuvis rīdzinieku vidū.
Lielā interese par Zemessardzi mudina rīkot papildu apmācības Kuldīgas novadā
Līdz 24. jūlijam Kuldīgas novada militārajā poligonā “Mežaine” notiek Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes rīkotā zemessargu pamatapmācības nometne, kurā piedalās vairāk nekā 60 zemessargu no vairākiem bataljoniem. Lielā interese par zemessardzi mudinājusi rīkot papildu apmācības. Kā notiek apmācības?