Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Talsu novada vadība par 20% samazina sev atalgojumu
Pirms mēneša Talsu novada dome nomainīja vadību un jau tobrīd solīja sev samazināt algas par 20%. Trešdien, 7. decembrī, šāds lēmums arī pieņemts. Algu jautājumu šobrīd pārskata arī citas pašvaldības Kurzemē, norādot, ka palielināt vadībai tās neplāno, bet izskata iespēju par algu palielināšanu darbiniekiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kurzemē vislielākais Ukrainas kara bēgļu pieplūdums Liepājā un Ventspilī
Kurzemē pašvaldības šobrīd spēj nodrošināt nepieciešamo palīdzību bēgļiem. Latvijas Radio apjautāja vairākas Kurzemes pašvaldības, kurās bēgļu skaits ir atšķirīgs, un katra pašvaldība arī mēģinājusi rast kādu iespēju, kā morāli un materiāli atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri bēg no kara apdraudētajām teritorijām.
Kuldīgas novada skolās bērniem no Ukrainas palīdz iejusties arī vienaudži
"Katram skolēnam no Ukrainas ir izveidota individuāla programma," – tā saka Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē. Mācību darbs skolās atšķiras – dažās bērni uzturas visu mācību laiku, dažās nāk tikai uz atsevišķām nodarbībām. Skolās arī cenšas nodrošināt skolēniem palīgus, kas ir gan skolotāji, gan vienaudži. Kuldīgas novadā skolēni un bērndārznieki ir uzņemti astoņās izglītības iestādēs.
No zālēm līdz 4x4 auto – Latvijas cilvēki gādā nepieciešamo vietvarām kara plosītajā Ukrainā
Teju katrai pašvaldībai Latvijā ir kāda sadraudzības pilsēta ārpus valsts robežām, arī Ukrainā. Savstarpējie sadarbības līgumi paredz arī sadarbības jomas. Lielākoties tā ir kultūras, tūrisma, izglītības un sporta joma, iekļauta arī uzņēmējdarbība. Krievijas agresija Ukrainā sadarbībai piešķīrusi pavisam citu jēgu un aspektu – atzina gan Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS), gan uzrunātajās vietvarās. Pašvaldības sniedz ne tikai vispārēju atbalstu Ukrainai, bet uztur sakarus un palīdz savām partnerpilsētām tieši ar tām nepieciešamāko.