Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Talsu novada vadība par 20% samazina sev atalgojumu
Pirms mēneša Talsu novada dome nomainīja vadību un jau tobrīd solīja sev samazināt algas par 20%. Trešdien, 7. decembrī, šāds lēmums arī pieņemts. Algu jautājumu šobrīd pārskata arī citas pašvaldības Kurzemē, norādot, ka palielināt vadībai tās neplāno, bet izskata iespēju par algu palielināšanu darbiniekiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Indriķa Zeberiņa 140. jubilejas izstādi papildina izglītojoša nodarbība
"Cik jauki, cik jauki gan dzīvot pasaulē!" – tie ir mākslinieka Indriķa Zeberiņa vārdi, ar kuriem viņš mēdza parakstīt vēstules. Tā nosaukta arī izstāde, kas izveidota Kuldīgas novada muzejā par godu mākslinieka 140 gadu jubilejai. Zeberiņš ir no Kuldīgas novada Snēpeles pagasta, un izstāde atklāj, cik daudzšķautņaina un nesalaužama bija mākslinieka personība. Izstādi papildina arī muzejpedagoģijas nodarbība.
Nelielā konditorejā Kuldīgas novadā kūku cepšanā sāk izmantot kartupeļus
Meklējot inovatīvu pieeju konditorejas ražošanā, pirms diviem gadiem uzņēmums "Ineses tortes" sāka projektu, kurā pētīja, kā kūku, cepumu un citu saldumu receptēs varētu izmantot kartupeli. Talkā nāca gan zinātnieki, gan kartupeļu audzētāji. Nu projekts noslēdzies. Zinātnieki atzina – iegūtie rezultāti ir inovācija arī pasaules līmenī.