Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Salaspils, Siguldas un Ādažu novada jaunie mēri sola turpināt iesākto
Saeimas vēlēšanas pamatīgi paretinājušas pašvaldību deputātu rindas. Vairāk nekā ceturtā daļa jeb 26 no 14. Saeimas deputātiem līdz šim bija pašvaldību deputāti, viņu vidū arī četri novadu mēri – Salaspils, Siguldas, Ādažu un Kuldīgas. Pašvaldībām kopumā šāds rezultāts ļauj cerēt, ka jaunais parlaments vairāk ieklausīsies reģionu vajadzībās. Nu šīm četrām pašvaldībām tagad jāmeklē jauni priekšsēdētāji.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Skolēni Kuldīgā par barikāžu notikumiem mācās izlaušanās spēlē
Visa šī nedēļa Kuldīgas novadā norit barikāžu laika noskaņās. Bērnu un jauniešu centrs sarūpējis vairākas iespējas, kā to izzināt un atcerēties. Pirmo reizi centra jaunatnes darbinieki izveidojuši digitālu izlaušanās spēli skolēniem par barikāžu norisi Rīgā un Kuldīgā. Tā Kuldīgas novada skolās radījusi necerēti lielu atsaucību un īsā laikā viss nedēļas grafiks bijis aizpildīts.
Kurzemē Kalpaka 140. dzimšanas dienu atzīmē pārgājienā pa pulkveža pēdām
Dzimis Zvaigznes dienā, spilgti iemirdzējies Latvijas neatkarības sākumā un tās nosargāšanā – tas ir pulkvedis Oskars Kalpaks. Iespējams, ka bez viņa degsmes, līdera dotībām un pārliecības Latvijas liktenis būtu citāds. Ceturtdien, atzīmējot Kalpaka 140. dzimšanas dienu, arī Kuldīgas novada Rudbāržos notika vairāki atceres pasākumi, viens no tiem – pārgājiens pa Kalpaka reiz ieto ceļa posmu. 
Kuldīgas novadā mainās makšķerēšanas noteikumi Ventā
Viens no Kuldīgas novadā esošajiem Ventas posmiem atrodas Eiropas nozīmes aizsargājamā dabas teritorijā, tāpēc tajā noteikta licencētā makšķerēšana. Pērnā gada nogalē spēku zaudēja iepriekšējie noteikumi, un pašlaik tiek izstrādāti jauni. Makšķerniekiem tas nozīmē vairākas pārmaiņas, kas šai pārejas periodā jāievēro. 
Pirmais latvietis, kurš izaudzēja šitaki sēni – neatlaidīgais Andris Vjaksa Kuldīgas pusē
Kuldīgas novada Rudbāržu pagastā saimniecībā “Garīkas” Andris Vjaksa jau trīsdesmit gadus audzē šitaki sēnes, kas prasījis ne tikai daudz darba, bet arī pacietības un neatlaidības. Tās iestādītas apmēram 13 tūkstošos baļķu un no katra no tiem iespējams iegūt aptuveni vienu kilogramu sēņu ražas. Andris nekad nav bijis saldo ēdienu cienītājs, toties veselīgās sēnes gan viņam garšo.