Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Šuplinska iebilst pret pārtikas taloniem brīvpusdienu vietā
Gan pašvaldības, gan valsts ir vienisprātis – ārkārtējās situācijas apstākļos jāpalīdz maznodrošinātu, trūcīgu un daudzbērnu ģimeņu bērniem, piešķirot viņiem brīvpusdienas arī attālināto mācību laikā. Taču, kā to vislabāk izdarīt – par to valdībai un vietvarām domas atšķiras. 
Saulkrastos slēgtas populārās atpūtas vietas
No svētdienas, 5. aprīļa, stājušies spēkā jaunie likuma grozījumi, kas paredz bargāku sodu  tiem, kuri neievēro ārkārtējās situācijas dēļ noteiktos ierobežojumus. Par administratīvo pārkāpumu tagad var sodīt no 10 līdz pat 2000 eiro. Vienā no atpūtnieku iecienītākajām vietām – Saulkrastos, stāvvietas jūras tuvumā slēgtas, tāpat soliņi un atpūtas stūrīši, bet pludmalē patrulē policija.  
Iedzīvotāji ar autobusiem un lauku tehniku dosies protestēt pret Limbažu novada sadalīšanu
Trešdienas, 5.februāra, pēcpusdienā ar vairākiem autobusiem un lauksaimniecības tehniku uz kaimiņnovadu – Saulkrastiem – dosies Limbažu novada iedzīvotāji, lai piketā paustu savu viedokli par administratīvi teritoriālo reformu. Saulkrastos notiks reformas komisijas locekļu klātienes konsultācija, un iemesls limbažnieku protestam ir iecerētā Limbažu novada sadalīšana  – Vidrižu un Skultes pagastus pievienojot Saulkrastu novadam, ko tagad kartē paredzēts iezīmēt no jauna. Limbažu novads bija viena no tām pašvaldībām, kas atbalstīja reformu, bet paužot nostāju, ka novads paliek nesadalīts. Taču janvāra nogalē kļuva skaidrs, ka Limbažu novadu tomēr iecerēts dalīt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt