Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
Ziņas
Sešās paaudzēs mana dzimta ir šeit – Sējas skolā. Skolotāja uzrakstījusi grāmatu par savu novadu
100. dzimšanas dienu šoruden atzīmē Saulkrastu novada Sējas pamatskola. Lielā balle ar koncertu un absolventu piedalīšanos jau nosvinēta. Tās laikā skolas muzejā, gaiteņos un klasēs varēja iepazīties ar dažādām izstādēm par skolu senāk un mūsdienās. Sējas pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Ligita Šleiere, kuras dzimta sešās paaudzēs saistīta ar šo skolu, četru gadu laikā uzrakstījusi arī grāmatu "Sējas skola Sējas novadā", pastāstīja Latvijas Radio.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Saulkrastu novada iedzīvotāji satraukti – attīstīs centru, bet aizmirsīs par nomalēm
Saulkrastu novads bijis viens no apspriestākajiem novadu reformas gaitā. Saulkrastu un Sējas novadiem bija plānots pievienot Skultes pagastu. Taču no Limbažu novada atdalītā Skultes pagasta iedzīvotāji ar skaļiem protestiem iebilda reformai un jauno novada versiju saistīja ar politiķu vēlmi saglabāt ilgstošo Nacionālās apvienības vadību šajā piekrastes teritorijā. Satversmes tiesa (ST) martā lēma, ka Skultes pievienošana jaunajam novadam ir nepamatota. Rezultātā jaunais Saulkrastu novads ir viens no mazākajiem Latvijā. 
VIDEO: «Tautas panorāma» Saulkrastos: Problēmas ir ceļi, apkures rēķini un stāvvietas
LTV raidījums “Tautas panorāma” turpina apmeklēt katru no jaunajiem novadiem, kuros 5. jūnijā būs jāvēlē jaunās pašvaldības domes. Saulkrasti daudziem saistās ar vasaru, džezu un atpūtu.  Bet nu arī ar Satversmes tiesas spriedumu, kas novada robežas atkal pārzīmēja. Jaunajai domei jārisina daudz jautājumu. Ēku siltināšana, augsto apkures tarifu jautājums un stāvvietu izbūve.