Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Ko Skultes pagasta iedzīvotāji domā par mainīgajiem lēmumiem saistībā ar novadu reformu?
Pēc aizvadītās nedēļas Satversmes tiesas (ST) sprieduma administratīvi teritoriālās reformas lietā, kurā tiesa atzina Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam par neatbilstošu Satversmei, Saeimas komisija otrdien lems par Skultes pagasta pievienošanu atpakaļ Limbažu novadam. Kāds ir Skultes iedzīvotāju viedoklis par pagasta “pārvietošanas” lēmuma izmaiņām?
Debates Satversmes tiesā: Sūdzības balstītas neticībā novadu reformas mērķiem
Satversmes tiesa (ST) trešdien, 13. janvārī, sāka skatīt pirmo lietu par Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, lai vērtētu Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pievienošanu Ogres novadam un Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam. Šajā sēdē izteikties paguva abu novadu pārstāvji un Saeimas pārstāvis advokāts Lauris Liepa.  
Policijas paviršības dēļ varmāka paliek bez soda, cietusī – bez taisnīguma
Kad llze piedzīvoja dzīvesbiedra agresiju, vērsās policijā ar pārliecību, ka viņas tiesības tur aizstāvēs. Taču izrādījās pretēji – pavirša policijas darba dēļ pāridarītājs izrādījās nesodāms. Tiesa uzskatīja, ka izmeklēšanā nav nodrošinātas viņa likumīgās intereses, bet par Ilzes tiesībām uz tiesiskumu piemirsa.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt