Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Puse jaunatklāto vēža gadījumu – pacientiem no Rīgas un Pierīgas
Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju dzīvo galvaspilsētā Rīgā un pašvaldībās, kuras statistiķi pieskaita Pierīgas reģionam*. Šī iedzīvotāju skaita attiecība atspoguļojas ar vēža saslimstības un mirstības rādītājos. Absolūtos skaitļos rēķinot, puse no pirmreizējiem vēža pacientiem dzīvo Rīgā un Pierīgā (2017. gadā 50,52%). Un arī puse vēža dēļ mirušo 2017. gadā bija no Rīgas un Pierīgas pašvaldībām (50,16%).
Tuvējo novadu iedzīvotāji iebilst pret dabasgāzes termināļa izbūvi Skultes ostā 
Uzņēmums “Skulte LNG Terminal” Skultes ostā iecerējis būvēt dabasgāzes termināli ar tiešu cauruļvadu savienojumu Inčukalnā. Šo projektu neatbalsta vairāki simti Krimuldas, Limbažu, Sējas un Saulkrastu novada iedzīvotāji, kuriem ir bažas par termināļa negatīvo ietekmi uz vidi. Līdz šim jau bijušas vairākas sabiedriskās apspriešanas, bet uz visiem iedzīvotāju jautājumiem uzņēmuma pārstāvji nav spējuši atbildēt.
Saulkrastu domē nomainīts ilggadējais priekšsēdētājs
Saulkrastu novada domes deputāti ceturtdien, 27. decembrī, lēmuši atbrīvot no amata domes priekšsēdētāju Ervīnu Grāvīti (Nacionālā apvienība), bet vēlāk ārkārtas sēdē par priekšsēdētāju ievēlēts Normunds Līcis (“Sabiedrība centriskai politikai”).

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt