Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Saulkrastu pašvaldība plāno apbūvi kāpu teritorijā
Saulkrastos briest kārtējais plāns par kāpu teritoriju apbūvi - dome apstiprinājusi ieceri būvēt kafejnīcu un gājēju takas, peldošās platformas. Plānam gan vēl būs jāsaņem ietekmes uz vidi novērtējums, un pagaidām iesniegums par to Valsts vides dienestā nav saņemts, noskaidroja LTV raidījums “4. studija”.
Deputāti atbalsta ieceri veidot jaunu Saulkrastu novadu
Administratīvi teritoriālās reformas ietvaros Latvijā varētu tikt veidots jauns – Saulkrastu novads. Pret Saeimas atbildīgās komisijas ieceri gan iebilst Limbažu novada pašvaldības pārstāvji, kuri var zaudēt vairākas savas līdzšinējās teritorijas.
Reformas priekšvakarā Saulkrasti par 5000 eiro nomaina pirms četriem gadiem ieviestu logo
Lielā steigā aizvadītā gada nogalē Saulkrastu novada dome ir akceptējusi bez konkursa piesaistīta dizainera izstrādātu jaunu novada zīmolu. Saulkrastiešiem tāda rīcība ir radījusi virkni jautājumu, turklāt ne tikai par logo izskatu. Piemēram, kādēļ vizuālā identitāte ir jāmaina tikai dažus gadus pēc iepriekšējās ieviešanas, kāpēc tādām lietām jātērējas teritoriālās reformas priekšvakarā, un kāpēc nav vaicāts viedoklis, vai un ko gribētu paši novada iedzīvotāji? Pašvaldību darbu uzraugošā ministrija atzīst, ka daļa domju pirms varas pazaudēšanas aizraujas ar aizdomīgiem tēriņiem, taču izkontrolēt varot tikai lielākos darījumus.
Saulkrasti vēlas kļūt par piejūras attīstības centru; Limbaži nemierā ar pagastu atņemšanu
Lai gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) izstrādāta karte, kā Latvijas novadiem vajadzētu iezīmēties pēc gaidāmās teritoriālās reformas, aizvien netrūkst pašvaldību, kuras mēģina novadu robežas pārzīmēt. Par piejūras attīstības centru nākotnē varētu kļūt atsevišķs Saulkrastu novads, ja tam pievienotu vairākus apkārtējos pagastus, tai skaitā no kaimiņu Limbažu novada. Tiesa gan, pret šādu scenāriju ir Limbažu pašvaldība, kā galveno argumentu minot novada teritorijas nedalāmību.
Puse jaunatklāto vēža gadījumu – pacientiem no Rīgas un Pierīgas
Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju dzīvo galvaspilsētā Rīgā un pašvaldībās, kuras statistiķi pieskaita Pierīgas reģionam*. Šī iedzīvotāju skaita attiecība atspoguļojas ar vēža saslimstības un mirstības rādītājos. Absolūtos skaitļos rēķinot, puse no pirmreizējiem vēža pacientiem dzīvo Rīgā un Pierīgā (2017. gadā 50,52%). Un arī puse vēža dēļ mirušo 2017. gadā bija no Rīgas un Pierīgas pašvaldībām (50,16%).

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt