Valsts galveno autoceļu garums

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijai un Ventspilij"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Ventspilī plāno modernizēt pilsētas apgaismojumu
Lai samazinātu elektroenerģijas patēriņa izmaksas, Ventspilī plānots modernizēt pilsētas apgaismojumu, kas ļautu ievērojami ietaupīt jau nākamajā gadā. Pašvaldība plāno veikt uzlabojumus gan no projektu, gan no pilsētas budžeta līdzekļiem.
REPORTĀŽA: Ventspilī atklāts Latvijā pirmais Digitālās transformācijas centrs
Ventspilī atklāts Latvijā pirmais Digitālās transformācijas centrs, kas paplašinās jau esošo Ventspils Digitāla centra piedāvājumu un pievērsīs uzmanību tieši pieaugušo izglītībai. Centrā iedzīvotāji varēs apgūt profesionālas zināšanas un prasmes, kas ļaus sekmīgāk konkurēt darba tirgū, piemēram, kad nepieciešamas pārkvalificēties dažādu profesiju pārstāvjiem. Covid-19 pandēmijas laiks tikai pastiprinājis nepieciešamību attīstīt digitālās prasmes dažāda vecuma cilvēkiem. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kristāldzidra balss uz atvadām. Festivāla «LNSO vasarnīca» dienasgrāmata
Kopš piektdienas novēroju sakarību – jo laikapstākļi kļūst lietaināki, jo Ventspils koncertzāles Lielā zāle kļūst publikas piepildītāka. Festivāla "LNSO vasarnīca" noslēgumā klausīties dziedātāju Emīliju d’Andželo ieradies krietns pulks ļaužu, kas laikam jau apzinās ievērojamo faktu, ka pasaules slavu guvusī dziedātāja ieradusies Latvijā.
Skaņu un gaismu varenība. Festivāla «LNSO vasarnīca» dienasgrāmata
Tveici Ventspilī ir nomainījusi +20 grādu temperatūra, sauli – lietus un mākoņi. Tas, protams, ietekmē arī kultūras atpūtnieku plānus un sajūtas par brīvdabas koncertiem, ar ko sestdien noslēdzās festivāla "LNSO vasarnīca" otrā diena. Diena gan bija dažādas mūzikas un norišu pilna.
Laikmetīgs un svaigs sākums. Festivāla «LNSO vasarnīca» dienasgrāmata
Jau astoto vasaru kādu augusta nedēļas nogali vadīt ārpus Lielās ģilde telpām dodas Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, aicinot līdzi arī savus klausītājus. Šogad jau otro reizi (iepriekš pirms diviem gadiem) LNSO festivāls "Vasarnīca" atceļojis uz Ventspili, kur ilgs līdz svētdienai.
Uzsūkt muzikālo sauli. Pirmo reizi duetā debitēs vijolniece Madara Liepiņa un pianists Artūrs Liepiņš
"Pirms sākas rudens, ļoti svarīgi klausītājiem būtu līdz pēdējai šūnai uzsūkt vasaru, lai sagatavotos ziemai un rudenim, jo mums kā ziemeļniekiem tomēr vajag to sauli – arī muzikālu," uz gaidāmajiem koncertiem Liepājā, Ventspilī un Rīgā kopā ar vijolnieci Madaru Liepiņu aicina pianists Artūrs Liepiņš. Latvijas Radio 3 "Klasika" uz sarunu aicina abus mūziķus, lai papētītu radurakstus, uzzinātu, kuras valstis viņi šobrīd sauc par savām mājām, un ļautos vasarīgiem sapņiem. Jo tieši ar sapņiem ir cieši saistīti viņu dueta debijas koncerti.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt