Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Latvijas attīstībai"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta "Sadarbība"
1 vieta "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Meklē risinājumu satiksmes organizācijai Medemciema krustojumā
Meklējot optimālo risinājumu satiksmes organizācijai, Olaines novada Medemciema krustojumā uzsākta tehniski ekonomiskā pamatojuma (TEP) izpēte. Pašreiz izstrādāti trīs iespējamie risinājumi – gaisa pārvads pār šoseju vai divu veidu tuneļi. Divlīmeņa satiksmes mezgla būvniecība varētu sākties ap 2025. gadu pie nosacījuma, ka Satiksmes ministrija (SM) tam paredzējusi finansējumu.
Atrasta Latvijā jauna makstenes suga
18. augustā Olaines novadā atklāta Latvijai jauna makstenes (Parasetodes respersellus) suga, kas ir tālākais šīs sugas atradums Eiropā uz ziemeļiem, LSM.lv apstiprināja entomologs Uģis Piterāns.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Vecāki ziņo par cietsirdību bērnudārzā Olainē; bērnudārzā pārmetumus noraida
Olaines privātā bērnudārza “Saulīte” audzēkņa mamma pārmet bērnudārza audzinātāji cietsirdīgus audzināšanas paņēmienus. Vairāki iesniegumi saņemti Valsts policijā, no kurienes tie nonākuši novada administratīvajā komisijā. Tur gan pārkāpumus nav saskatījuši. Bērnudārza vadība noraida pārmetumus un audzēkņa mammu un Latvijas Televīziju (LTV) apsūdz apmelošanā.
Meža un kūdras ugunsgrēka dzēšana Olaines novadā turpinās (papildināts)
Meža un kūdras ugunsgrēka dzēšana aptuveni 58 hektāru platībā Olaines novada Olaines pagastā turpinās, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Glābēji un meža dienesta speciālisti neizslēdz, ka ugunsgrēks izcēlies cilvēka neapzinātas rīcības dēļ.
Olainē būs Pirmā pasaules kara vēstures izziņas maršruts
Olainē 17.augustā tiks atklāts Pirmā pasaules kara vēstures izziņas maršruts. Tas atrodas teritorijā, kuras apkārtnē Pirmā pasaules kara laikā atradusies krievu armijas aizsardzības līnija, informē Olaines novada pašvaldībā.
Olaines novadā otro dienu vairākās vietās deg purvs
Valsts meža dienesta darbinieki turpina cīņu ar meža ugunsgrēkiem. Olaines pagastā jau trešdien, 20.jūnijā, ir izcēlies kūdras purva ugunsgrēks, kuru dzēš meža dienests sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīriem.