Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Latvijas attīstībai"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta "Sadarbība"
1 vieta "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Meklē risinājumu satiksmes organizācijai Medemciema krustojumā
Meklējot optimālo risinājumu satiksmes organizācijai, Olaines novada Medemciema krustojumā uzsākta tehniski ekonomiskā pamatojuma (TEP) izpēte. Pašreiz izstrādāti trīs iespējamie risinājumi – gaisa pārvads pār šoseju vai divu veidu tuneļi. Divlīmeņa satiksmes mezgla būvniecība varētu sākties ap 2025. gadu pie nosacījuma, ka Satiksmes ministrija (SM) tam paredzējusi finansējumu.
Atrasta Latvijā jauna makstenes suga
18. augustā Olaines novadā atklāta Latvijai jauna makstenes (Parasetodes respersellus) suga, kas ir tālākais šīs sugas atradums Eiropā uz ziemeļiem, LSM.lv apstiprināja entomologs Uģis Piterāns.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Olainē rekonstruēs Pirmā pasaules kara zemnīcu
Pirms diviem gadiem Olaines pilsētas mežā atklāja Pirmā pasaules kara vēstures un izziņas taku, kā arī rekonstruēto blindāžu. Šovasar izziņas maršruta teritorijā tika pētītas zemnīcas, un plānots, ka jau vasaras nogalē tiks sākta vienas zemnīcas rekonstrukcija. 
Par Medemciema kreisā pagrieziena saglabāšanu 5300 iedzīvotāji vēršas pie premjera
Nerimst strīdi ap Medemciema krustojumu, kur valsts AS “Latvijas Valsts ceļi” bija iecerējusi aizliegt bīstamo kreiso pagriezienu uz Jelgavas šosejas Medemciema virzienā. Pēc vērienīgiem iebildumiem panākts zināms kompromiss – divlīmeņu pārvada jeb tuneļa būvniecība. Taču tā paredzēta vien pēc trim gadiem. Tikmēr 5 300 Medemciema iedzīvotāju parakstījuši vēstuli Ministru prezidentam, aicinot pagaidām kreiso pagriezienu saglabāt.