Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Latvijas attīstībai"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta "Sadarbība"
1 vieta "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Meklē risinājumu satiksmes organizācijai Medemciema krustojumā
Meklējot optimālo risinājumu satiksmes organizācijai, Olaines novada Medemciema krustojumā uzsākta tehniski ekonomiskā pamatojuma (TEP) izpēte. Pašreiz izstrādāti trīs iespējamie risinājumi – gaisa pārvads pār šoseju vai divu veidu tuneļi. Divlīmeņa satiksmes mezgla būvniecība varētu sākties ap 2025. gadu pie nosacījuma, ka Satiksmes ministrija (SM) tam paredzējusi finansējumu.
Atrasta Latvijā jauna makstenes suga
18. augustā Olaines novadā atklāta Latvijai jauna makstenes (Parasetodes respersellus) suga, kas ir tālākais šīs sugas atradums Eiropā uz ziemeļiem, LSM.lv apstiprināja entomologs Uģis Piterāns.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Olainē apkures tarifs kļūs 2,6 reizes lielāks; izmaksas daļēji segs pašvaldība
Šā gada apkures sezonā visaugstākais tarifs – 101 eiro par megavatstundu – līdz šim bijis Jelgavas novada Ānes ciemā. Pēc nedēļas to gan pārspēs jaunais siltumenerģijas tarifs Olainē, kas būs par sešiem eiro lielāks. Tāpat olainiešiem nu būs krietni vairāk jāmaksā arī par sadzīves atkritumu apglabāšanu.
Maršrutā Rīga–Olaine atsāks dotēt pārvadājumus
Ņemot vērā būtisko pasažieru skaita samazinājumu, kas radies Covid-19 ierobežojumu un mājsēdes dēļ, no 18. novembra uzņēmums "Nordeka" maršrutu Rīga–Olaine vairs neapkalpos uz komerciāliem principiem. Turpmāk maršruts tiks iekļauts valsts dotētajā maršrutu tīklā, kā arī daļu maršrutu dotēs Olaines pašvaldība, informēja Autotransporta direkcijā.
Sūdzībās par vēlēšanu rezultātiem norāda uz neatļautu aģitāciju un problēmām balsu saskaitīšanā
Par aizvadīto pašvaldību vēlēšanu rezultātiem ir iesniegtas septiņas sūdzības, ko piektdien vētīs Centrālā vēlēšanu komisija. Vairāki četrās vietvarās neievēlētie deputāta amata kandidāti prasa pārskaitīt balsis un kandidātiem dotos plusiņus un svītrojumus, pieminēta arī neatļauta aģitācija un vēlētāju gribas ietekmēšana.