Līdz oktobra beigām slēdz tiltu pār Tartaku Višķu pagastā; Pildas pagastā pārbūvēta Aunejas caurteka

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Augšdaugavas novada Višķu pagastā otrdien, 6. septembrī, sāk Tartaka tilta atjaunošanas darbus uz valsts vietējā autoceļa Viroveika–Juriši (V722) (5,19. km), informēja "Latvijas Valsts ceļi".

Pārbūves laikā līdz šā gada oktobra beigām tilts būs slēgts autotransporta satiksmei, gājējiem būs iespēja šķērsot upi pa tiltu arī būvdarbu laikā. Apbraucamā ceļa maršruts ir pa vietējo ceļu Ostrova–Vīgantu stacija (V684) un pašvaldības ceļu. 

Darbu ietvaros atjaunos tilta koka klāju, kā arī tērauda siju aizsargpārklājumu, uzstādīs drošības barjeras un veiks citus nepieciešamos remontdarbus. 

Savukārt Ludzas novada Pildas pagastā pabeigta Aunejas strauta caurtekas pārbūve uz vietējā autoceļa Sprikutova–Raipole–Nirza (V516) (2,99. km), un no otrdienas satiksme būvdarbu vietā ir atjaunota. Vecā caurteka tika demontēta, ir izbūvēta jauna caurteka, kā arī jaunas uzbēruma, nogāžu, gultnes nostiprinājumu un ceļa klātnes konstrukcijas un uzstādītas drošības barjeras.

Abos projektos būvdarbus veic SIA "Būvinženieris". Tartaka tilta atjaunošanas izmaksas ir 110 110 eiro (ar PVN), Aunejas caurteka pārbūvēta par 176 660 eiro (ar PVN). Būvuzraudzību nodrošina SIA "Būvju profesionālā uzraudzība". Aunejas caurtekas pārbūves projekta autors ir SIA "BT projekts".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti