Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Daugavpils novada partija"
3 vietas LATGALES PARTIJA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Ilūkstes VUGD saņem pirmo jauno transportlīdzekli
Lai modernizētu autoparku, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ir saņēmis valsts finansējumu 15,4 miljonu eiro apmērā specializēto ugunsdzēsības un glābšanas transportlīdzekļu iegādei. Lielākās problēmas dienestā šobrīd rada nepietiekamais autocisternu skaits. Turklāt 40% no autocisternām ir ekspluatācijā vairāk nekā 20 gadus. Pirmie mūsdienīgo un VUGD darbā vajadzīgo transportlīdzekli saņēma glābēji Ilūkstē.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Ieguldot gandrīz 10 miljonus eiro, Višķos plāno attīstīt lauksaimniecības izglītības centru
Daugavpils Būvniecības tehnikums, kas pārņēmis Višķu profesionālās izglītības iestādi, "Višķu" teritorijā Augšdaugavas novadā plāno izveidot Lauksaimniecības un industriālās tehnikas poligonu un tehnikas diagnostikas apkopes un demonstrācijas mācību darbnīcu. Projekta izmaksas varētu sasniegt 8,6 miljonu eiro, un tā virzība finansējuma nodrošināšanā varētu sākties vasaras nogalē. Tāpat par 1,3 miljoniem eiro tiks nosiltinātas ēku fasādes, nomainīti jumti, renovēta dienesta viesnīca. Šobrīd Višķos lauksaimniecības izglītības programmā mācās 100 audzēkņi.
Augšdaugavas novadā ogles katlumājās aizstās ar granulām
Trijos novada pagastos, atsakoties no fosilā kurināmā, jau tuvākajā laikā sāksies katlumāju pārbūve. Tās tiks pielāgotas siltuma ražošanai ar videi draudzīgāku kurināmo. Apkures katli tiks mainīti vietās, kur atrodas bērnu vai ar sociālo jomu saistītas iestādes un pašvaldību ēkas. Jauno katlu izbūves darbu plānots pabeigt jau līdz jaunās apkures sezonas sākumam.
No pērn notikušās dūņu noplūdes Augšdaugavas novadā draudu videi vairs nav
Pagājušā gada novembrī dūņu laukos "Križi", kas ir vēsturiski piesārņota vieta, vaļņa nobrukuma dēļ vienā no dūņu krātuvēm notika noplūde. Rezultātā, vidē nonāca ap 14 tūkstošiem kubikmetru dūņu. Būtiskākā to daļa noplūda blakus esošajā purvainā meža teritorijā. Tomēr piesārņojums pa grāvju sistēmu un pēc tam pa Stropes upi ieplūda arī Līksnas upē. Kāda situācija pašlaik ir avārijas vietā un kādi nākotnes plāni ir tās sakārtošanā?

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt