Iedz. skaits 2020.g sākumā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Daugavpils novada partija"
3 vietas LATGALES PARTIJA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Ilūkstes VUGD saņem pirmo jauno transportlīdzekli
Lai modernizētu autoparku, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ir saņēmis valsts finansējumu 15,4 miljonu eiro apmērā specializēto ugunsdzēsības un glābšanas transportlīdzekļu iegādei. Lielākās problēmas dienestā šobrīd rada nepietiekamais autocisternu skaits. Turklāt 40% no autocisternām ir ekspluatācijā vairāk nekā 20 gadus. Pirmie mūsdienīgo un VUGD darbā vajadzīgo transportlīdzekli saņēma glābēji Ilūkstē.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Dabas lieguma «Pilskalnes Siguldiņa» takas kļuvušas tūristiem ērtākas un drošākas
Dabas liegumā "Pilskalnes Siguldiņa" Augšdaugavas novadā šobrīd noslēgušies divi Latvijas Vides aizsardzības fonda un pašvaldības atbalstīti projekti. To īstenošanas laikā vienā no populārākajām tūrisma takām Sēlijā – "Sprīdīša izziņu takā" – remontēts gājēju tilts, kāpnes un nožogojums, kā arī atjaunota informācija uz plāksnēm un stendiem. Taka kļuvusi apmeklētājiem ērtāka un drošāka, bet liek aizdomāties par pašas takas galvenās vērtības – koka skulptūru saglabāšanu un atjaunotni.
Latgalē izspēlē scenārijus, kā rīkoties valsts apdraudējuma situācijā
Apmēram 70 reģionālie līderi no publiskā un privātā sektora šodien Latgalē izspēlēja teorētisku valsts apdraudējuma situāciju. Mudinot iesaistīties valsts aizsardzībā vai vismaz atbalstīt tos, kas to dara, Aizsardzības ministrija līdzīgas diskusijas rīko visos reģionos, vēl atsevišķi uzrunājot arī pašvaldību vadītājus. Ko krīzes gadījumā sagaida no valsts, bet ko no vietējiem līderiem?
Medumu pagastā novada patriotu ģimene veido savu muzeju
Ar muzeja veidošanu nodarbojas divi brāļi – Raimonds un Juris – un viņu tēvs, bijušais skolas vēstures skolotājs Jānis Stikāns. Šajā nelielajā speciāli muzejam būvētajā ēkā tiek apkopotas Medumu pagasta un apkaimes vēsturiskās liecības.
Eglaines pagastā likvidē iedzīvotāju nelikumīgi savesto atkritumu «kalnu»
Lai gan nelikumīgas atkritumu izgāztuves visbiežāk ir Rīgas un lielo pilsētu apkaimēs, taču nākas pieredzēt gadījumus, kad arī lauku teritorijās iedzīvotāji veido pat tonnām lielus atkritumu kalnus. Viens no tādiem šopavasar fiksēts Augšdaugavas novada Eglaines pagastā. Lielā apjoma dēļ situācijas risināšanā iesaistījās Valsts vides dienests, un kopā ar pašvaldību un privātajiem apsaimniekotājiem izdevās šo nesankcionēto izgāztuvi likvidēt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt