Maršrutā Rīga–Olaine atsāks dotēt pārvadājumus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 6 mēnešiem.

Ņemot vērā būtisko pasažieru skaita samazinājumu, kas radies Covid-19 ierobežojumu un mājsēdes dēļ, no 18. novembra uzņēmums "Nordeka" maršrutu Rīga–Olaine vairs neapkalpos uz komerciāliem principiem. Turpmāk maršruts tiks iekļauts valsts dotētajā maršrutu tīklā, kā arī daļu maršrutu dotēs Olaines pašvaldība, informēja Autotransporta direkcijā.

Lai nodrošinātu iespēju iedzīvotājiem nokļūt no Rīgas Olainē un otrādi, valsts dotētajā maršrutu tīklā tiks iekļauts maršruts Nr.5034 Rīga–Olaine, ko turpinās apkalpot "Nordeka", kas uzvarēja atklātā konkursā. Autobusu braukšanas shēma paliks nemainīga – tas kursēs gar Atgāzeni, pieturu "Mežkalna iela", Medemciemu un Jaunolaini. Biļetes cena braucienam no Rīgas līdz Olainei būs 1,60 eiro. Kustības saraksts pieejams šeit.

Tāpat, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju nokļūt darbavietās, izglītības, ārstniecības iestādēs un tamlīdzīgi, tiks atklāts jauns maršruts Nr.5342 Olaine–Jaunolaine. Atsevišķi reisi tiks pieskaņoti vilcienu kustības sarakstam, tāpēc pasažieri varēs pārsēsties no autobusa vilcienā un otrādi. Kopumā maršrutā tiks atklāti 36 reisi, kas tiks izpildīti katru dienu. Kustības saraksts pieejams šeit.

Turpmāk maršrutā Nr.7376 Rīga–Jelgava–Dobele tiks iekļauta pietura "Mežkalna iela", "Medemciems", "Lubauši", "Dzelzceļnieku ciems", "Jaunolaine", "Grēnes" un "Olaines stacija". Autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.7.20 un 12.40, bet no Dobeles autoostas – plkst.14.45 un 16.05, apstāsies arī pieturā "Lindes", "Tīraine", "Lapiņu dambis", "Stunīšu ezers", "Gaismas", "Baložu stacija" un "Bērzpils". Tāpat pietura "Mežkalna iela", "Medemciems", "Lubauši" un "Dzelzceļnieku ciems" tiks iekļauta maršrutā Nr.7017 Rīga–Jelgava.

KONTEKSTS:

No 2021. gada 1. septembra pasažieru pārvadājumi uz komerciāliem principiem ir ieviesti maršrutā Rīga–Daugavpils. No 1. oktobra tie tika ieviesti maršrutā Rīga–Olaine un Rīga–Salaspils, bet no 2022. gada 1. janvāra tas paredzēts arī maršrutā Rīga–Jelgava, Rīga–Ogre un Rīga–Sigulda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti