Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

13 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Kustība "Par!""
2 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
2 vietas Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS
Ziņas
Ogres novadā ar nekustamā īpašuma nodokļa celšanu cer izskaust «mūžīgo būvniecību»
Ogres novadā ar nekustamā īpašuma nodokļa celšanu cer izskaust «mūžīgo būvniecību»
Ogres novada četrās pilsētās un 16 pagastos dzīvo vairāk nekā 60 000 iedzīvotāju. Absolūtajam vairumam gadā jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) 0,2% līdz 0,6%  apmērā no īpašuma kadastrālās vērtības. Taču pašvaldībā ir arī tādi īpašumi, kuriem no šī gada jāmaksā būtiski lielāks nodoklis, – no 1,5% līdz pat 3%. To piemēro degradētu, sabiedrībai jau bīstamu ēku īpašniekiem un vēl divu īpašumu kategorijām. 
Ogres dome bedraina ceļa labošanas vietā kaunina trauksmes cēlājus un tiesājas ar skolēnu vecākiem
Ogres dome bedraina ceļa labošanas vietā kaunina trauksmes cēlājus un tiesājas ar skolēnu vecākiem
Valstij piederošā Ogres tehnikuma pusotrs tūkstotis audzēkņu jau gadu desmitiem cer, ka domes ikgadējos plānos reiz tiks iekļauts arī skolai piebraucamais simt metru garais ceļš, kas pieder pašvaldībai, bet kas nu jau kļuvis bīstams. Taču aktīvāko skolēnu došanās uz domi rezultējusies nevis ar ielas sakārtošanu, bet mērijas asu vēršanos pret tehnikuma personālu. Latvijas Radio rīcībā esošā informācija rāda, ka Ogres dome rīcības vietā izvēlējusies tiesvedības arī pret citu skolu audzēkņu vecākiem. Līdz šim uzvarējuši vecāki. Tomēr, apstiprinot novada šī gada budžetu, dome neiedeva naudu, lai sakārtotu 100 metru garo ceļu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

«Delna» lūdz VARAM lemt par Ogres mēra Helmaņa atstādināšanu
«Delna» lūdz VARAM lemt par Ogres mēra Helmaņa atstādināšanu
Biedrība "Sabiedrība par atklātību – Delna" lūdz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) vērtēt situāciju Ogres novada pašvaldībā un lemt par Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa (Nacionālā apvienība) atstādināšanu no amata, informēja "Delna". Pie VARAM ēkas ceturtdien notiek arī pikets, paužot atbalstu Ogres muzeja darbiniekiem un prasot Helmaņa atstādināšanu.
Tiesībsargs: Ogres domes rīcībā muzeja atbalsta piketa lietā saskatāma pulcēšanās brīvības ierobežoš...
Tiesībsargs: Ogres domes rīcībā muzeja atbalsta piketa lietā saskatāma pulcēšanās brīvības ierobežošana
Pastāv bažas par to, kā Ogres pašvaldība ierobežo iedzīvotāju pulcēšanās brīvību – tā secinājis tiesībsargs, vērtējot domes lēmumu februārī aizliegt vietējai biedrībai rīkot sapulci, lai atbalstītu Ogres Vēstures un mākslas muzeju konfliktā ar domi, kas sācies pēc muzeja iebildumiem pret Ogres mēra Egila Helmaņa ieceri rīkot sankcijām pakļautā Pjotra Avena porcelāna kolekcijas izstādi.