Valsts tiltu skaits

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Partija "VIENOTĪBA"
1 vieta "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Aizturētā Linarda pašnāvība Jēkabpils iecirknī: Pret policistu rosina sākt kriminālvajāšanu par bezd...
Aizturētā Linarda pašnāvība Jēkabpils iecirknī: Pret policistu rosina sākt kriminālvajāšanu par bezdarbību un dokumentu viltošanu
Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas amatpersonu par bezdarbību, kā rezultātā izraisītas smagas sekas, un dokumenta viltošanu. IDB apstiprināja LSM.lv, ka lieta saistīta ar pērn notikušo aizturētā pašnāvību Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā Jēkabpilī – vīrietis bija pakāries savās apavu šņorēs.
Ar atbalstu grib veicināt reemigrantu nodarbinātību
Ar atbalstu grib veicināt reemigrantu nodarbinātību
Pagājušajā gadā Latvijā bija vērojams nozīmīgs reemigrantu skaita pieaugums – pavisam atgriezās vairāk nekā 900 cilvēku, kas ir par 250 vairāk nekā iepriekšējā gadā. Lai veicinātu diasporas cilvēku atgriešanos un atbalstītu atbraukušo nodarbinātību, vairākos novados izsludināti konkursi finansējuma saņemšanai.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Par skolu saglabāšanu cīnās ar radošām metodēm – rosina mainīt Krustpils pamatskolas juridisko adres...
Par skolu saglabāšanu cīnās ar radošām metodēm – rosina mainīt Krustpils pamatskolas juridisko adresi
Cīņā par skolas saglabāšanu Jēkabpils pašvaldība ķērusies pie jaunām radošām metodēm – domnieki rosina Krustpils pamatskolai mainīt juridisko adresi no pilsētas uz laukiem, lai tā varētu turpināt saņemt valsts finansējumu ar esošo skolēnu skaitu. Faktiski skola atrodas gan Krustpilī, gan Variešos. Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) skaidroja, ka tik vienkārši izvairīties no skolu tīkla reorganizācijas neizdosies. 
Jēkabpilī situācija Daugavā mierīga, bet dienesti gatavi arī iespējamiem plūdiem
Jēkabpilī situācija Daugavā mierīga, bet dienesti gatavi arī iespējamiem plūdiem
Sinoptiķu prognozes par atkusni un ilgstošiem nokrišņiem ar satraukumu uztver jēkabpilieši, kuriem vēl joprojām spilgtā atmiņā aizvadītās ziemas plūdi un Daugavas aizsargdambja glābšana no sabrukšanas. Speciālisti uzsver, ka šobrīd situācija Daugavā ir mierīga, bet plūdu risks pastāv, tādēļ atbildīgie dienesti jau veikuši sagatavošanās darbus arī sliktākajam scenārijam.
Jēkabpils novadā valsts varētu nefinansēt vairākas vidusskolas, Zasā nevēlas atkāpties
Jēkabpils novadā valsts varētu nefinansēt vairākas vidusskolas, Zasā nevēlas atkāpties
Skolēnu skaits vidusskolas posmā ir divreiz mazāks, nekā vajadzētu, bet tuvākā vidusskola atrodas citā pašvaldībā. Šis ir tikai viens no aptuveni 60 piemēriem, ko skars plānotā skolu tīkla reforma. Runa ir par Zasas vidusskolu Jēkabpils novadā, kur mācās 27 vidusskolēni, un tas nozīmē, ka vidusskolas uzturēšana paliks uz pašvaldības pleciem vai arī vietvara no vidusskolas posma Zasā atteiksies.
Zasas dzirnavu saimnieks īpašumā atrod cilvēka kaulus; Jēkabpils policijai tie neinteresē
(papildinā...
Zasas dzirnavu saimnieks īpašumā atrod cilvēka kaulus; Jēkabpils policijai tie neinteresē (papildināts)
Zasas dzirnavu saimnieks savā īpašumā, tīrot kanālu, atradis cilvēka kaulus. Vietējiem ir sava versija par mirušā cilvēka identitāti, jo pirms vairāk nekā 30 gadiem ciemā pēkšņi pazuda kāds vīrietis. Tikmēr policija par kauliem neliekas ne zinis – lai arī vairākkārt uz dzirnavām policisti ir braukuši, kauli tur atrodas joprojām. Policija atrunājas, ka to atrašanu apgrūtina bīstamā vieta, turklāt nav garantijas, ka tiks atrasti visi kauli.