Valsts tiltu skaits

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas LATGALES PARTIJA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Balvu novada kapsētās apseko nekoptās kapavietas
Daudzās Balvu novada kapsētās, tostarp arī Balvu pilsētas kapos, trūkst vietu apbedījumiem, bet te atrodas daudz atstātu un nekoptu kapavietu. Novada kapu teritorijās apseko nekoptās  kapavietas un tās marķē ar brīdinājuma zīmi. Ja triju gadu laikā kapavietas netiks sakārtotas, tur varēs veikt virsapbedījumus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Balvos samazina ielu apgaismojumu un veido kurināmā krājumus
Balvu pilsētā pakāpeniski sāk samazināt ielu apgaismojumu, lai taupītu budžeta līdzekļus. Tāpat taupības nolūkos novada pašvaldība ir uzsākusi veidot malkas un šķeldas krājumus ne tikai šai, bet arī nākamajai apkures sezonai. Vietējie iedzīvotāji atbalsta pašvaldības aktivitātes.
Padomju pieminekļu demontāža reģionos rit lēnām
Jau jauc, meklē, kam to darīt, vai vēl tikai prāto, kā to labāk darīt. Rīgā vismaz šodien progress bija redzams, taču padomju pieminekļu, piemiņas akmeņu vai plākšņu demontāža reģionos rit lēnām. Demontējamajiem objektiem bagātākajā pašvaldībā Alūksnes novadā šodien deputāti apņēmušies nojaukt vairāk, nekā prasīts. Dienvidkurzemes novadā divi no septiņiem objektiem novākti vakar. Savukārt Latgalē vietvaras kavējas – trūkstot vietējo būvnieku, kas gatavi to darīt.
Latgalē izspēlē scenārijus, kā rīkoties valsts apdraudējuma situācijā
Apmēram 70 reģionālie līderi no publiskā un privātā sektora šodien Latgalē izspēlēja teorētisku valsts apdraudējuma situāciju. Mudinot iesaistīties valsts aizsardzībā vai vismaz atbalstīt tos, kas to dara, Aizsardzības ministrija līdzīgas diskusijas rīko visos reģionos, vēl atsevišķi uzrunājot arī pašvaldību vadītājus. Ko krīzes gadījumā sagaida no valsts, bet ko no vietējiem līderiem?
Latgalē Āfrikas cūku mēra uzliesmojums
Konstatējot Āfrikas cūku mēri gandrīz 90 mirušām mežacūkām viena mēneša laika Rēzeknes, Ludzas un Balvu novados, Pārtikas veterinārajā dienestā (PVD) vērtē – slimība izplatās tikpat strauji kā pirms astoņiem gadiem, kad Latvijā konstatēti pirmie gadījumi. Tolaik krietni sarukusī mežacūku populācija atjaunojusies un Āfrikas cūku mēris piedzīvo otru vilni.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt