Valsts vietējās nozīmes ceļi ar grants segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Partija "VIENOTĪBA"
1 vieta "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Jēkabpils reģionālajā slimnīcā izveidota Insulta vienība 
Nupat darbu sākusi jauna Insulta vienība, kas izveidota Jēkabpils reģionālajā slimnīcā. Viens no izplatītākajiem nāves cēloņiem Latvijā ir insults. Šīs slimības gadījumā ir svarīgi pēc iespējas ātrāk uzsākt ārstēšanu, tādēļ liela nozīme ir neirologu pieejamībai 24 stundas diennaktī, taču reģionos tas ir retums. 
No decembra Jēkabpilī būs dārgāks ūdens
Cenu pieaugums ietekmē arī komunālo pakalpojumu sniedzējus. Arvien vairāk uzņēmumu pārskata tarifus, lai tie atbilstu šī brīža situācijai. Arī Jēkabpils ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sniedzējs gatavojas paaugstināt tarifus. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jēkabpils novads par jaunā ģerboņa simbolu virza lūsi, daļa iedzīvotāju neizpratnē
Pēc administratīvi teritoriālās reformas daudzām Latvijas pašvaldībām jāizstrādā jauni ģerboņi. Arī apvienotais Jēkabpils novads izstrādā jaunu simboliku, un pašvaldības piedāvātie varianti paredz par pamatu ņemt vēsturiskā Jēkabpils pilsētas ģerboņa simbolu – lūsi. Daļa iedzīvotāju ir neizpratnē – kur tad paliek pārējie pagasti un novadi, kas ir iekļāvušies jaunajā Jēkabpils novadā?
Iedzīvotāji cer uz Zalves militārā poligona izveides sabiedrisko apspriešanu
Sēlijas rietumos, Zalves, Saukas, Viesītes, Daudzevas un Seces pagasta teritorijās, kur ir paredzēts veidot jauno Zalves militāro poligonu, šobrīd lielākā daļa no īpašumiem pieder ''Latvijas Valsts mežiem'', bet 81 zemes vienība 1072,78 hektāru platībā tiks atsavināta no privātīpašniekiem un tajā vairs nedrīkstēs veikt saimniecisko darbību. Vietējie iedzīvotāji ir satraukti, ka viņiem piederošā zeme tiks atņemta, tāpēc cer, ka par poligona izveidi notiks sabiedriskā apspriešana.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt