Valsts tiltu skaits

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

12 vietas "Valmierai un Vidzemei"
4 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Gāzes baloniem cena nedaudz kāpusi; apritē arī sarkanie baloni
Daudzās mājsaimniecībās, it īpaši laukos, ēdiena gatavošanai aizvien izmanto gāzes balonus. Pavasarī daudzviet veidojās to deficīts, bet tagad balonu ir pietiekami, taču cena ir pieaugusi. Gadu desmitiem ierastie lielie sarkanie gāzes baloni apritē paliks vēl ilgu laiku, lai gan pirms kāda laika valsts no tiem mudināja atbrīvoties.
Metālapstrādes uzņēmums «Valpro» gadiem investē energotaupībā un sāk izmantot saules enerģiju
Pirms gadiem desmit Valmieru dēvēja par māju renovācijas pionieri valstī, jo, kamēr citās pilsētās ar ēku siltināšanu vēl nesteidzās un nogaidīja, Valmierā renovēta viena māja pēc otras. Lai arī šobrīd apkures tarifs tāpat kā citās pašvaldībās, pieaudzis arī  Valmierā, pilsētā vērtē, ka tas būtu vēl daudz augstāks, ja savulaik nebūtu veikti energoefektivitātes pasākumi. Tādi vairāku gadu laikā īstenoti arī Valmierā strādājošajā metālapstrādes SIA "Valpro".  

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

VIDEO. Ceļu policijas reidā Valmieras apkārtnē pāris stundās – pieci protokoli
Nederīgi dokumenti, bērna pārvadāšana uz elektroskrejriteņa, nepiesprādzētas drošības jostas un pārsniegts atļautais braukšanas ātrums – tāda ir bilance pāris stundas garam policijas reidam Valmierā un tās apkārtnē. No pagājušās nedēļas rit Eiropas ceļu policijas akcija, kuras mērķis ir mazināt negadījumus satiksmē.
Sedā iedzīvotāji domradē spriež par mazpilsētas nākotni
Lai mudinātu vietējos cilvēkus jaunām idejām un arī pašiem domāt, ko darīt savas dzīves vides uzlabošanā, šomēnes nevalstiskā organizācija "Valmieras novada fonds" rīko iedzīvotāju tikšanās jeb domrades. Viena no šīm vietām, kur notika iedzīvotāju domrade, ir Seda – mazpilsēta, kur lielākoties latviešu valodu nedzirdēt un par kuru iebraucēji nereti saka, ka tajā ir apstājies laiks.
Zemnieki Brenguļos lielākos apjomos audzē arī arbūzus un melones
Latvijā auguši arbūzi un melones vairs jau nav nekāda eksotika, tos audzē gan zemnieki, gan izmēģina piemājas dārziņu saimnieki, pat pilsētnieki eksperimentē, audzējot uz balkona. Bet, protams, to saimnieku, kuri tā nopietnāk ķērušies pie šo siltzemju ogu audzēšanas, vēl nav daudz. Viena no saimniecībām Vidzemē, kas nu jau arbūzus un melones audzē arī lielākos apjomos, ir Valmieras novada Brenguļu pagasta zemnieku saimniecība "Cīruļi" un šonedēļ Valmieras muzejā bija skatāma tajā izaudzētās ražas izstāde.
Dome apstiprina Valmieras novada jauno ģerboni
Valmieras novada pašvaldības domes deputāti 24. augustā apstiprināja Valmieras novada jaunā ģerboņa projektu, nododot to tālākai virzīšanai uz reģistrāciju Kultūras ministrijā. Valmieras novada ģerbonī redzams zelta laukā zaļš ozols uz pakalna un simbolisks ūdens motīvs, informēja domē.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt