Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
10 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Gaidāma vairāku novadu šķiršanās. Atvērt reformas likumu – atvērt Pandoras lādi?
Gaidāma vairāku novadu šķiršanās. Atvērt reformas likumu – atvērt Pandoras lādi?
"Reforma ir brāķis," tik lakoniski par pašvaldību administratīvo teritoriju pēdējām izmaiņām izsakās Saeimas Zaļo un Zemnieku savienības deputāts Valdis Maslovskis. Viņš vada Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisiju, un viņa vadībā pēc nedēļas Saeima plānojusi atvērt likumu, ar ko noteiktas pašvaldību teritorijas. Jau trešdien, 28. februārī, gaidāmas divu pašvaldību domes sēdes, kurās lems par iepriekš apvienotu novadu šķiršanās sākšanu. Likumdevējs pieļauj, ka bez jau publiski zināmajām novadu izmaiņām sagaidāmas vēl vairākas.
Deputāti nav vienisprātis par Varakļānu pievienošanu Madonai
Deputāti nav vienisprātis par Varakļānu pievienošanu Madonai
Varakļānu Kultūras namā pulcējoties ap simt apkārtnes iedzīvotājiem, jautājumos un replikās par novada nākotni vairākums paudis atbalstu priekšlikumam Varakļānus pievienot Madonas novadam. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas ("Jaunā Vienotība") priekšlikumu gan neatbalsta viņas frakcijas deputātes Saeimā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Atvainojiet, Tautas panorāmas video vēl nav pieejams.

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

VARAM aicinās Varakļānus pievienot Madonas novadam
VARAM aicinās Varakļānus pievienot Madonas novadam
Par pašvaldību darbu atbildīgā ministrija nākamā gada sākumā Saeimā iesniegs ieceri Varakļānu novadu līdz ar pašvaldību vēlēšanām 2025. gadā pievienot Madonas novadam. Citu novadu robežas tuvākajā laikā ministrija neplāno pārzīmēt.  
Rēzeknes un Varakļānu novadā atšķirīgi vērtē «Aizved mani» soliņu lietderību
Rēzeknes un Varakļānu novadā atšķirīgi vērtē «Aizved mani» soliņu lietderību
Kopš unikālo soliņu "Aizved mani" uzstādīšanas Rēzeknes novada Dekšāres pagastā pagājis mēnesis. Pagaidām gan vēl nav novērota liela iedzīvotāju interese par to izmantošanu, taču sociālās saziņas vietnēs saņemti gan atzinīgi, gan nievājoši komentāri. Vienotas nostājas par projekta lietderību trūkst arī vietējām pašvaldībām.
Pētījums: Ceļu satiksmei pērn drošākās pašvaldības – Ventspils un Varakļānu novads
(papildināts)
Pētījums: Ceļu satiksmei pērn drošākās pašvaldības – Ventspils un Varakļānu novads (papildināts)
Par ceļu satiksmei drošāko valstspilsētu Latvijā 2022. gadā atzīta Ventspils, savukārt 36 novadu konkurencē pirmajā vietā ierindojies Varakļānu novads. Par to liecina Satiksmes ministrijas (SM) izstrādātais "Ceļu satiksmes drošības pašvaldību novērtēšanas indekss 2022", kura aprēķinā ņemts vērā pašvaldības iedzīvotāju viedoklis un ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) statistika. 
Likumā uzdotais neizpildīts jau pusgadu – par novadu reformas neskarto Varakļānu turpmāko likteni le...
Likumā uzdotais neizpildīts jau pusgadu – par novadu reformas neskarto Varakļānu turpmāko likteni lemt nesteidzas
Valdībai jau pirms pusgada bija jāpiedāvā Saeimai varianti par novadu reformas neskarto Varakļānu turpmāko likteni, taču tas joprojām nav izdarīts. Šāda kavēšanās lielu ietekmi uz Varakļāniem neatstāšot, taču skaidrībai par šī novada nākotni jābūt līdz nākamā gada rudenim, uzskata atbildīgā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Tikmēr politoloģe Iveta Kažoka likumā paredzētā uzdevuma nepildīšanu sauc par netipisku un norāda – sabiedrībai ir tiesības paļauties, ka likums tiek pildīts.