Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sirmgalve vaino kaimiņus kupicu iznīcināšanā un zemes nozagšanā
Gulbenes novada Daukstu pagastā dzīvojošā Aina Maltavniece piecus gadus nesekmīgi cenšas atgūt savā īpašumā esošu gandrīz hektāru lielu zemes gabalu. To viņas kaimiņi, pēc sirmgalves stāstītā, vispirms pārvietojot kupicas, bet pēc tam tās vienkārši iznīcinot, esot piesavinājušies sev. Līdz šim neviena no iestādēm, kurā kundze vērsusies pēc palīdzības, nav viņai palīdzējusi.
Ābelītes stāds – balva par skolotāju ģimenes tradīciju turpināšanu
„Ābols no ābeles” – tāds moto Gulbenes novadā izraudzīts 13 stāstiem par sava novada ģimenēm, kurās bērni, mazbērni ir izvēlējušies turpināt vecāku un vecvecāku iesākto – izraudzījušies to pašu profesiju vai sākuši saimniekot savas ģimenes saimniecībā. Tā kā maijā, kad ir Ģimenes diena, šīs dzimtas kopīgam pasākumam aicināt nevarēja, tad simbolisks apsveikums – ābelītes stāds – tagad aizceļo pie katras ģimenes atsevišķi; pirmā ābelīte uz Lizuma pagastu skolotāju Ločmeļu dzimtai. Un tas ir arī reizē apsveikums jaunajā skolas gadā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt