Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Vai zini, ka lielākā stacijas ēka starpkaru Latvijā uzbūvēta Gulbenē?
''Piektdienas naktī uz Dzelzceļu virsvaldes aicinājumu pulciņš Rīgas viesu ar satiksmes ministru Pēteri Aronieti, tieslietu ministru Erastu Biti, galveno dzelzceļu inspektoru Jāni Pauļuku un dzelzceļu virsvaldes vadošām personām priekšgalā izbrauca uz Vecgulbenes jaunās dzelzceļa stacijas atklāšanu.
Kā jaunajam mācību gadam neierastajā režīmā gatavojas Lejasciema vidusskola
Šonedēļ sākas jaunais mācību gads. Šoreiz gan skolām, gan vecākiem gatavošanās 1. septembrim ir daudz neierastāka kā citkārt, jo galvenā prioritāte ir Covid-19 testu veikšana un pirmie testi jau ir jānodod, tie būs jāveic arī regulāri turpmāk. Kā jaunajam mācību gadam šajā neierastajā režīmā gatavojas Lejasciema vidusskolā?

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Gulbenes novadā Jāņu pasākumus rīkos brīvdabā un ar piesardzību
Ja Jāņi tiek svinēti ārpus telpām, kā tas šogad skaisto laika apstākļu dēļ, visticamāk, arī būs, tad pulcēties drīkst līdz 300 cilvēkiem, ja tomēr iekštelpās, tad ne vairāk kā 100. Abos gadījumos katram jānodrošina vismaz 4 kvadrātmetri, lai būtu 2m distance.  Tas ir nopietns pārbaudījums svētku rīkotājiem, bet Gulbenes pašvaldība rīko plašu svētku programmu, bet rūpējoties par drošību un nepieļautu Covid-19 izplatību.  
Dažviet novados bibliotēkas turpina grāmatu izsniegšanu un sola pat pievest mājās
Covid-19 dēļ izsludinātajā ārkārtējā situācijā koriģē daudzu iestāžu darbu un tas attiecas arī uz bibliotēkām, kas apmeklētājiem slēgtas un visbiežāk grāmatas neizsniedz. Tomēr dažviet novados grāmatas attālināti iespējams pasūtīt un saņemt pie bibliotēkas durvīm, kā arī attālināti iegūt izziņu par kādu interesējošu tematu. 
78 miljoni iztērēti ātrgaitas internetam, kuru dārdzības dēļ lieto maz
Pirms vairāk nekā pieciem gadiem Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) sāka vērienīgu projektu, kurā no Rīgas līdz pat attālākajām vietām ir ierīkoti sakaru tīkli ātrgaitas interneta nodrošināšanai. Skaitļi ir iespaidīgi: projekta divās kārtās iztērējami 78 miljoni eiro, optikas kabeļi ierakti teju 4000 kilometru garumā, izveidoti gandrīz 400 punktu, no kuriem pieejams ātrgaitas internets. Tagad, kad ārkārtas situācijā daudzviet jāstrādā un jāmācās attālināti, ātrais internets varētu būt krietns palīgs. Taču izrādās, ka miljoni iztērēti, bet interneta iespējas arvien tiek izmantotas ļoti maz.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt