Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Balvu un Gulbenes novadu vadītāji atzīst – iespēju apkarot lipīgākā Covid-19 paveida izplatīšanos nav daudz
Otrdien saistībā ar Covid-19 lipīgākā britu paveida saslimšanas uzliesmojumu Gulbenes un Balvu novados tika sasauktas Civilās aizsardzības komisiju sēdes, lai lemtu par pasākumiem vīrusa straujās izplatības ierobežošanai. Abu pašvaldību vadītāji uzskata, ka cīņā ar uzliesmojumiem šobrīd daudz iespēju nav. Viņuprāt, novadu iedzīvotājiem jāskaidro pašreizējās situācijas nopietnība un iestāžu vadītājiem pastiprināti jākontrolē, lai visi valstī noteiktie drošības pasākumi tiktu ievēroti. 
Druvienā liellopu audzētāji optimismu nezaudē
Jāsavelk jostas un jāmeklē jauni risinājumi produkcijas realizācijai – tā pandēmijas laika ietekmi vērtē gaļas liellopu audzētāji Ginta un Ivo Tammes Gulbenes novada Druvienas pagastā. Saimnieki lēš, ka viņu ienākumi samazinājušies vismaz par trešdaļu, jo krīzes situāciju savā labā tagad izmanto uzpircēji, samazinot iepirkuma cenas, un šobrīd nedarbojas restorāni, kas bija vieni no liellopu gaļas patērētājiem. Bet saimnieki uzsver, ka šis laiks liek domāt arī par citiem veidiem, kā pircējam piedāvāt savu produkciju.
Dzīvespriecīgā Gabdulļinu ģimene uztur sportisku garu bērniem Lejasciemā
Ja tic kaut kam skaistam, tas piepildās, tikai ir nepieciešams gribēt, redzēt un satikt tādus pašus cilvēkus, uzskata slēpošanas trenere un jaunsargu instruktore Lāsma Gabdulļina. Viņa ar vīru Valēriju dzīvo Lejasciemā un kopā var kalnus gāzt, radot bērniem visdažādākās sportošanas iespējas pievilcīgā un pieejamā vidē. 
Mainās biznesa inkubatoru tīkls reģionos
“Inkubēt” jaunas biznesa idejas tuvāk savai dzīvesvietai tupmāk varēs uzņēmēji Gulbenē un Saldū. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) pārstrukturizējusi savu biznesa inkubatoru tīklu un atvērusi tur atbalsta vienības. Tikmēr Jēkabpilij sava biznesa inkubatora vairs nebūs,  darbosies Ogres inkubatora vienība. Ar to nav apmierināta Jēkabpils pašvaldība.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt