Zaļo un Zemnieku savienība

Vārds, uzvārds Dzimšanas gads Darba vieta Anketa Soc.tīkli
1. Normunds Audzišs 1966 Gulbenes novada pašvaldība
2. Paula Leite-Berģe 1977 SIA RIDELO 33
3. Daumants Dreiškens 1984 Latvijas bobsleja un skeletona federācija
4. Alvils Pētersons 1967 SIA ARKA
5. Iveta Zvaigzne 1969 Gulbenes novada vidusskola
6. Gints Gžibovskis 1992 Zemnieku saimniecība Lācīši
7. Mudīte Motivāne 1964 Biedrība Gulbenes lauksaimnieku biedrība
8. Jānis Skopans 1989 Gulbenes novada Kultūras pārvalde
9. Rihards Kostigovs 1986 SIA Eco House Development
10. Inga Lapse 1983 Gulbenes novada pašvaldības aģentūras Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs struktūrvienība Stāmerienas pils
11. Valērija Stībele 1985 Gulbenes novada jauniešu centrs Bāze
12. Andis Tomass 1973 Gulbenes rajona Beļavas pagasta Anda Tomasa zemnieku saimniecība Vecmeiši
13. Gaida Vīksniņa 1959 Gulbenes novada Kultūras pārvalde
14. Līva Ginde 1999 SIA SK Bodīte
15. Gunta Gruņiere 1991 Tirzas pamatskola
16. Ilva Šimone-Žvīgure 1987 Jaungulbenes pagasta zemnieka saimniecība "Lauksaimniecības Skola 18"
17. Jānis Šteinbergs 1988 SIA MISTRS
18. Gunārs Babris 1968 Lizuma vidusskola
Jaunumi
Partijas programma
Zaļo Zemnieku savienības Gulbenes novada deputātu kandidātu priekšvēlēšanu programma 2021.gada pašvaldību vēlēšanām


Mēs, ZZS komanda, lepojamies, ka varam būt saimnieki savā novadā. Paldies katram par pausto uzticību līdz šim un paldies, ka esat gatavi uzticēties arī turpmāk!

Arī šajā sarežģītajā pārmaiņu laikmetā mūsu programma turpina būt vērsta uz līdzsvarotu novada attīstību, sabiedrībai nepieciešamās infrastruktūras nodrošināšanu, mērķtiecīgu atbalstu ģimenēm ar bērniem, kvalitatīvu izglītības, veselības, sociālo, kultūras un sporta pakalpojumu pieejamību un uzņēmējdarbības vides atbalstīšanu.

Saimnieks savā novadā saredz ikvienu

Kopīgiem spēkiem turpināsim novada izaugsmi. Lai labums būtu ikvienam, tiks plānveidīgi un līdzsvaroti attīstīta gan pilsēta, gan 13 pagasti. Tieši tajos atrodas lielākais skaits novada iedzīvotāju un arī darba vietu, tāpēc mijiedarbība starp pagastiem un pilsētu ir ārkārtīgi svarīga.

Katra novada vieta – tā ir pērle, kura ir unikāla gan ar vietējās kopienas kultūras dzīvi un tradīcijām, gan apskates objektiem. Tā ir bagātība, kuru mudināsim ieraudzīt un par kuru visi kopā ar lepnumu runāsim un rādīsim citiem.

Saimnieks ir sava pagasta lokālpatriots

Ikvienas vietas sirds ir cilvēki, līdz ar to ir svarīgi, lai katrs tiek ieraudzīts un uzklausīts. Uzskatām, ka tas vislabāk paveicams, ja katram pagastam ir pārvaldes vadītājs. Par tādu kļūst pagasta iedzīvotājs ar saimnieka skatu un rūpi par cilvēkiem.

Turpināsim darbu arī pie lauku ceļu sakārtošanas. Jau daudz ir paveikts, bet vēl vairāk ir darāmā. Mūsu ideāls – katrs braucienā no pilsētas uz tuvākajām darba vietām vai lauku īpašumiem novadā un atpakaļ ceļu mērotu ne vairāk kā 15-25 minūtēs.

Sadarbosimies ar “Latvijas Valsts ceļiem”, lai tuvākajā laikā atjaunotu ceļu posmus no Velēnas līdz Sinoles-Galgauskas krustojumam un ceļu Gulbene-Stari, tajā posmā nodrošinot arī izgaismotu gājēju un velo celiņu. Pilsētā 2 gadu laikā atjaunosim Brīvības un Vidus ielas asfalta segumu. Esam gandarīti, ka jau sakārtotā infrastruktūra ir veicinājusi jaunu uzņēmumu un darba vietu rašanos.

Saimnieks palīdz savai pilsētai augt

Mūsu redzējums ir, ka tuvāko gadu laikā attīstība notiks gan pagastos, gan novada centrā. Kāpēc gan atdot savā novadā nopelnīto naudu citur? Mūsu mērķis ir panākt, lai beidzot ikvienai ģimenei ir iespēja iegādāties kvalitatīvas preces un pakalpojumus savai mājsaimniecībai tieši Gulbenē, nevis 2 stundu brauciena attālumā citās pilsētās, savukārt ceļā ietaupīto laiku pavadīt kopā ar sev tuvajiem.

Pilsēta turpinās augt. Esam pabeiguši un uzsākuši jaunus projektus parku un skvēra sakārtošanā. Plānojam jaunu videi draudzīgu daudzdzīvokļu māju kvartālu ar savu unikālo pilsētas tēla identitāti. Esam iecerējuši tam blakus daudzfunkcionālu bērnu laukumu ar atpūtas zonu vecākiem. Baudot uzkodas un dažādas ērtības, viņi varēs vērot savu atvašu rotaļas un braucienus pa trasi ar skūteriem, skrituļslidām un BMX velosipēdiem. Esam gatavi vadīt arī daudzfunkcionālas sporta manēžas būvniecības uzsākšanu (jau esam ceļā uz skiču konkursa izsludināšanu).

Saimnieks savā zemē apzinās mantojumu un to sargā

Mums rūp gan tie, kas Gulbenes novadu palīdzējuši celt, gan tie, kas tajā savu dzīvi vēl tikai sāk.
Jaundzimušo ģimenes atbalstam nodrošināsim EUR 500 par pirmo bērnu un papildu EUR 100 par katru nākamo, kā arī ieviesīsim Novada ģimenes karti. Visiem novadā deklarētajiem bērniem nodrošināsim vietas bērnudārzos.

Pēc uzsāktā sarežģītā skolu tīkla sakārtošanas posma turpināsim modernizēt vidi, kurā skolēniem iegūt daudzpusīgu izglītību un sagatavoties pieaugušo dzīvei. Sadarbībā ar novada pieredzes bagātajiem uzņēmējiem, jauniešiem būs iespēja iegūt jaunajiem speciālistiem nepieciešamās profesionālās prasmes savā novadā, savas ģimenes un bērnības draugu tuvumā.

Apzināmies arī mūsu novada nozīmīgo senioru paaudzi, kam nepieciešama gan pienācīga medicīniskā un sociālā aprūpe, gan iespēja turpināt īstenot savus sapņus, līdzdarboties kopienas dzīvē un mūža laikā uzkrāto gudrību nodot tālāk jaunajai paaudzei.

Saimnieks savā zemē meklē risinājumus

Novads nevar augt bez jūsu līdzdalības! Aicinām partiju programmas uz 4 gadiem izvietot pašvaldības telpās redzamās vietās, sniedzot ikvienam iedzīvotājam iespēju prasīt no kandidātiem atbildību par saviem solījumiem.

ZZS komandā ir speciālisti ar dzīves pieredzi, redzējumu un plānu ikvienai nozarei. Esam savas zemes saimnieki, kuri domā plašāk un vada novadu izaugsmei!