Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Ukraiņu bērni Rankā ātri iejūtas bērnudārzā, bet skolā valoda sagādā problēmas
Ukraiņu bērni Rankā ātri iejūtas bērnudārzā, bet skolā valoda sagādā problēmas
Gulbenes novadā viena no lielākajām ukraiņu kopienām ir Rankas pagastā, jo tur ir liela dienesta viesnīca, kurā var izmitināt vairāk cilvēku, līdz ar to arī Rankas pamatskola novadā ir tā skola, kurā mācās visvairāk ukraiņu bērnu. Savukārt pedagogiem tas prasa papildu slodzi, jo ar latviešu valodas apguvi nesokas tik raiti, kā bija cerēts.
Jaungulbenes vēsturiskajam namiņam pēdējā sezona
Jaungulbenes vēsturiskajam namiņam pēdējā sezona
Jaungulbenes vēsturiskajam namiņam šī būs pēdējā tūrisma sezona – nākamgad tā durvis būs slēgtas. Namiņu izveidoja rīdziniece Daina Ozola, par nelielu maksu no pašvaldības nomājot nelielo ēku blakus muižai un ekspozīcijas veidošanā ieguldot savus līdzekļus. Tagad tūristu apjoms ir būtiski krities, remontam naudas nav, brīžiem, taupot elektrību, degtas arī sveces. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Lizuma pagastā top eksportprece – salmu kūlīši jumtiem
Lizuma pagastā top eksportprece – salmu kūlīši jumtiem
Gulbenes novada Lizuma pagasta uzņēmējam Jānim Pūcītim augusta pirmās divas nedēļas aizrit labības laukā, tikai viņa vācamā raža ir nevis graudi, bet gan salmi, jo Jānis Pūcītis ir viens no retajiem salmu jumtu meistariem ne vien Latvijā, bet arī Eiropā. Par pieprasījumu meistars nesūdzas, tiesa gan, tas nav Latvijā, jo pamatā darbs ir Zviedrijā. 
Lejasciemā negrib pārdēvēt Annas Sakses ielu, pieminekli varētu pārvietot
Lejasciemā negrib pārdēvēt Annas Sakses ielu, pieminekli varētu pārvietot
Būt vai nebūt Annas Sakses ielai Lejasciemā? Pārskatīt šīs ielas nosaukumu Gulbenes novada pašvaldību rosinājusi "Publiskās atmiņas centrs". Lejasciemieši gan jau arī vairākkārt pauduši savu nostāju, ka Anna Sakse ir viņu novadniece, rakstniece un viņi nevēlas ielas nosaukumu mainīt.
Sāpīgākais būtu izveidoto vecumdienās pārdot. Ingrīda un Guntars 30 gados iekopuši 12 hektārus plašu...
Sāpīgākais būtu izveidoto vecumdienās pārdot. Ingrīda un Guntars 30 gados iekopuši 12 hektārus plašu augļu dārzu
Ingrīda un Guntars Sebri Gulbenes novada Daukstu pagasta zemnieku saimniecībā "Pļavnieki" audzē ābeles, ķiršus, plūmes, bumbieres un rudens avenes. Saimniekiem ir arī deviņas siltumnīcas, kurās aug zaļumi un dārzeņi. Dārza darbos liels palīgs ir gan meita Gundega, gan pārējie četri bērni, bet Ingrīda pati ikdienā strādā arī Gulbenes novada vidusskolā par vēstures skolotāju, vēstīja Latvijas Radio raidījums "Stiprie stāsti". Saimnieki cer, ka bērni viņu vecumdienās attīstīs saimniecību tālāk.
Siltumenerģijas tarifi jūnijā samazināsies vēl deviņās apdzīvotās vietās
Siltumenerģijas tarifi jūnijā samazināsies vēl deviņās apdzīvotās vietās
Jūnijā siltumenerģijas tarifi saistībā ar kurināmā cenu izmaiņām samazināsies arī Bauskā, Alūksnē, Piņķos, Jelgavā, Gulbenē, Ozolniekos, Olainē, Pārolainē un Strenčos, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK), kas izvērtējusi un šodien padomes sēdē izskatījusi siltumenerģijas gala tarifus astoņiem siltumapgādes komersantiem.
Lejasciemieši tilta remonta dēļ jūtas nošķirti; «Latvijas Valsts ceļi» skaidro – pagaidu risinājums...
Lejasciemieši tilta remonta dēļ jūtas nošķirti; «Latvijas Valsts ceļi» skaidro – pagaidu risinājums būtu pārāk dārgs
No šīs nedēļas uz aptuveni sešiem mēnešiem satiksmei ir slēgts tilts pār Gauju uz vietējā autoceļa Lejasciems–Māli, jo notiek tilta remonts. Ziņa par tilta remontu raisījusi vietējo iedzīvotāju satraukumu, jo tie, kuri dzīvo Gaujas kreisajā krastā, nu nošķirti no Lejasciema centra – pagaidu tilts, ko šķērsot ar vieglo automašīnu, uzbūvēts netika. Tiesa, gājējiem un velosipēdistiem pagaidu tilts būs.