Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Dravnieks Gulbenē: Par medus izcelsmi vislabāk pārliecināties saimniecībā uz vietas
Šis pavasaris biteniekus nelutināja, un pirmo medu tā īsti varēja vākt pat tikai ap Jāņiem. Kā pircējam būt drošam, ka iegādātais medus tik tiešām būs garšīgs un vākts no lauksaimniecības ķīmijas brīvos laukos, varēja uzzināt viesojoties pie dravnieka Aināra Zvirgzdiņa Gulbenes novada Druvienas pagasta „Lielvasaraudžos”.
Lizumā atjauno Tautumeitas skulptūru
70 gadus Gulbenes novada Lizuma pagasta centrā slejas skulptūra ''Tautumeita''. Vietējiem ļaudīm tā jau kļuvusi par vienu no kopienas identitātes zīmēm, kas apvīta dažādām leģendām. Lai to atjaunotu, vietējie iedzīvotāji cītīgi ziedojuši līdzekļus, un nu restaurācijas process sācies.      
Gulbenes novada ļaudis izspēlē «Teātri ap limuzīnu»
Gatavojoties Jāņiem, Gulbenes novada ļaudis radījuši unikālu videosveicienu pēc pazīstamās latviešu filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” motīviem. Tautā tik iemīļoto varoņu tēlos iejutušies 97 Gulbenes novada amatierteātru aktieri – gan jauni, gan jau ar sirmām galvām. 
Gulbenes novadā Jāņu pasākumus rīkos brīvdabā un ar piesardzību
Ja Jāņi tiek svinēti ārpus telpām, kā tas šogad skaisto laika apstākļu dēļ, visticamāk, arī būs, tad pulcēties drīkst līdz 300 cilvēkiem, ja tomēr iekštelpās, tad ne vairāk kā 100. Abos gadījumos katram jānodrošina vismaz 4 kvadrātmetri, lai būtu 2m distance.  Tas ir nopietns pārbaudījums svētku rīkotājiem, bet Gulbenes pašvaldība rīko plašu svētku programmu, bet rūpējoties par drošību un nepieļautu Covid-19 izplatību.  

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt