Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Nedēļas nogalē rallija un triatlona sacensību laikā Gulbenes un Smiltenes apkārtnē ierobežos satiksmi
Sestdien, 10. jūlijā, Gulbenes novadā norisināsies minirallijs, savukārt svētdien, 11. jūlijā, Smiltenes apkārtnē norisināsies Latvijas čempionāts triatlona sprinta distancē un valsts mēroga triatlona sacensības “Half Ironman” . Tāpēc ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) aicina autovadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi norādēm. 
Kalniena Gulbenes novadā – ceļā uz «Viedā ciema» atpazīstamības zīmi
Daudzu ciemu nākotne Latvijā ir atkarīga tikai no pašu iedzīvotāju vēlmes rīkoties, lai sev apkārt radītu tīkamu dzīves vidi. Šajā procesā piesaistot arī kādus inovatīvus un mūsdienīgus risinājumus, ciemati var iegūt atpazīstamības zīmi “Viedais ciems”. Šobrīd ceļā uz to ir arī Kalnienas ciems Gulbenes novadā. 
Gulbenes novadā aizvien jūt Jāņu nakts vētras posta darbus
Gulbenes novadā aizvien turpinās Jāņu nakts vētras nodarīto postījumu sakopšana. Pilsētas parkos dzirdama motorzāģu rūkoņa. Visvairāk vējš skāris kapu teritorijas, kur arī notiek sakopšanas darbi. Pašvaldība vēl nav aprēķinājusi vētras nodarītos iespējamos zaudējumus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt