Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta "Latvijas attīstībai"
Ziņas
Ilzenē mantojumu pārvērtuši veiksmīgā saimniecībā. Gata un Daces zemes stāsts
Ilzenes pagastā Gati Salmiņu un Daci Kārkliņu zina daudzi – savas vienkāršības un sirsnības dēļ. Ilzene ir vieta, kur katrs zina katru, un tieši te viņi jūtas visbrīvāk. Viņi ir saimnieki, lopkopji un graudkopji. Apvienot abas nozares vienā saimniecībā nav viegli, bet citādāk viņi neprot, viņiem viena nozare krīzes brīžos stutē otru, saimnieki stāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Zemes stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Alūksnē demolē publisko bezmaksas tualeti vien trīs mēnešus pēc uzstādīšanas
Kopš novembra alūksniešiem un pilsētas viesiem sabiedriskā tualete ir pieejama bez maksas. Taču, nozūdot pastāvīgam tualetes uzraugam, kasierim, nelielo ēku blakus autoostai dažādi sabiedrības pārstāvji sākuši izmantot ne tikai tai paredzētajiem mērķiem. Šāda problēma samilzusi ne vien Alūksnē, bet arī citās pašvaldībās.
Liepnas pagastā plāno veidot patvēruma meklētāju izmitināšanas filiāli
Alūksnes novada Liepnas pagasta bijušajā internātskolas internāta ēka tiks pārveidota par patvēruma meklētāju izmitināšanas centra filiāli, informēja Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), solot filiāles darbības nodrošināšanai algot vietējo pagastu iedzīvotājus.
«Iesprūduši tiesās»: Pēc 28 gadiem tiesa izvarošanas lietā joprojām turpinās
Pirms 28 gadiem Alūksnes novada Pededzes pagastā notika smags noziegums – tika izvarota nepilngadīga meitene. Aizdomās turētais īslaicīgi bija aizturēts, vēlāk atbrīvots un tad pazudis. Lieta noklususi, bet tiesas process pirmajā instancē bija iesprūdis gandrīz trīs desmitgades. Tagad lietas izskatīšana Alūksnē atsākusies ar jaunu sparu.