Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta "Latvijas attīstībai"
Ziņas
Ilzenē mantojumu pārvērtuši veiksmīgā saimniecībā. Gata un Daces zemes stāsts
Ilzenes pagastā Gati Salmiņu un Daci Kārkliņu zina daudzi – savas vienkāršības un sirsnības dēļ. Ilzene ir vieta, kur katrs zina katru, un tieši te viņi jūtas visbrīvāk. Viņi ir saimnieki, lopkopji un graudkopji. Apvienot abas nozares vienā saimniecībā nav viegli, bet citādāk viņi neprot, viņiem viena nozare krīzes brīžos stutē otru, saimnieki stāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Zemes stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Solidarizējoties ar Ļvivas alusdarītavu, «Alūksnes alus» sācis gatavot alu pēc ukraiņu receptes
SIA „Alūksnes alus”, solidarizējoties ar Ļvivas alusdarītavu „Pravda”,  sācis gatavot alu pēc ukraiņu receptes, un iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Ukrainai. Gatavot ukraiņu alu citās valstīs ir Ļvivas aldaru ierosinājums, jo šobrīd viņu uzņēmumā alus vietā top ''Molotova kokteiļi'' jeb, kā dēvē paši ukraiņi, „Banderas smūtiji”. Kāda ir Alūksnes aldaru motivācija arī šādā neierastā veidā palīdzēt Ukrainai?
Ministrija sabiedrisko transportu pēc pieprasījuma Vidzemes laukos salīdzina ar taksometru; projektu izvērtē Saeimā
Pēc sabiedriskā transporta pieejamības pilotprojekta "Transports pēc pieprasījuma" noslēguma Vidzemes plānošanas reģionā vēlas to turpināt. Satiksmes ministrija protestē, ka "Transports pēc pieprasījuma" pielīdzināms taksometra pakalpojumiem, tomēr plānošanas reģionā uzsver, ka laukos attālumi pat līdz sabiedriskā transporta pieturai ir ļoti lieli. Projekts izvērtēšanai nonācis arī Saeimā.
Arī Alūksnes novadā skolu tīkla sakārtošana audzēkņu vecākus dara bažīgus
Arī Alūksnes novadā – līdzīgi kā citviet Latvijā – domā par skolu tīkla pārmaiņām un tā reorganizāciju, tomēr pret to iebilst vairāku audzēkņu vecāki, kas domei nosūtījuši atklātas vēstules, prasot paskaidrojumu. Šomēnes Alūksnes novada pašvaldība sola prezentēt skolu tīklu sakārtošanas plānu, kas, iespējams, paredz vairāku izglītības iestāžu slēgšanu. To Latvijas Radio pastāstīja laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” galvenā redaktora pienākuma izpildītāja Sandra Apine.
Alūksnes novadā no 1. marta pieaugs ūdenssaimniecības tarifi
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi jaunus SIA "Rūpe" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus. No 2022. gada 1. marta ūdensapgādes pakalpojumu tarifs Alūksnes novadā būs 1,27 EUR/m3  (bez PVN), bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 2,03 EUR/m3  (bez PVN).
Top patvēruma meklētāju izmitināšanas centrs Liepnā – gaida darbavietas, bet bažījas par drošību
Patvēruma meklētāju izmitināšanas centra filiāles izveidi Alūksnes novada Liepnas pagastā vietējie iedzīvotāji sagaida dalītās domās. Daļa par patvēruma meklētājiem pagastā ir nobažījusies, tomēr daļa gaida jaunās darbavietas. Neraugoties uz to, patlaban bijušā internāta ēka nav izmantojama cilvēku izmitināšanai, tāpēc vēl jāiegulda daudz darba, lai centrs varētu uzņemt patvēruma meklētājus un jaunos darbiniekus.