Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta "Latvijas attīstībai"
Ziņas
Ilzenē mantojumu pārvērtuši veiksmīgā saimniecībā. Gata un Daces zemes stāsts
Ilzenes pagastā Gati Salmiņu un Daci Kārkliņu zina daudzi – savas vienkāršības un sirsnības dēļ. Ilzene ir vieta, kur katrs zina katru, un tieši te viņi jūtas visbrīvāk. Viņi ir saimnieki, lopkopji un graudkopji. Apvienot abas nozares vienā saimniecībā nav viegli, bet citādāk viņi neprot, viņiem viena nozare krīzes brīžos stutē otru, saimnieki stāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Zemes stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Alūksnes novadā notiks Zemessardzes lauka nometne
Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde jūlijā organizē pamatapmācības un speciālistu apmācības lauka nometni, lai standartizēti un centralizēti realizētu Vidzemes brigādes zemessargu apmācību. Nometnes ietvaros Alūksnes novada “Meža Strautiņu” bāzē un “Lāčusila” poligonā vairāk nekā 200 zemessargi apgūs dažāda veida kursus, informēja Zemessardze.
200 jaunieši patriotismu stiprina valsts aizsardzības mācības nometnē
Gandrīz 100 Latvijas skolās vairāk nekā 5300 desmitās klases un tehnikumu audzēkņi šajā mācību gadā apguva valsts aizsardzības mācību. Tas ir izvēles priekšmets, bet plānots, ka pēc diviem gadiem to ieviesīs kā obligātu mācību priekšmetu. Mācību mērķis ir veicināt patriotismu un piederības sajūtu Latvijai. Savukārt 200 jaunieši, kas mācības jau apguvuši, tagad nostiprina arī praktiskās iemaņas militārās nometnēs Skrundas un Alūksnes pusē.
«Brauca arī tie, kas slēpās teātrī Mariupolē» – Latvijā ierodas arvien vairāk caur Krieviju bēgošo ukraiņu
Alūksne kļuvusi par pieturas punktu simtiem Ukrainas bēgļu, kas Latvijā nokļūst pēc nomaļa robežkontroles punkta šķērsošanas Dienvidaustrumigaunijā. Tiem, kas no kara šausmām bēg bez sava privātā auto, palīdz brīvprātīgie. Viņi stāstīja: ceļu no Ukrainas caur Krieviju un tālāk caur Igauniju un Latviju uz Rietumeiropu sāk izmantot aizvien vairāk bēgļu. 
Valsts kontrole: Alūksnes novadā strādā neefektīvi un bez pamatojuma iedzīvotāju pašreizējās vajadzībās
Alūksnes novada pašvaldības pieņemtie lēmumi un rīcība ne vienmēr pamatota ar tās iedzīvotāju vajadzībās balstītiem mērķiem un ne vienmēr bija izsekojama un caurskatāma, secinājusi Valsts kontrole. Pašvaldība ilgstoši strādājusi bez vidēja termiņa attīstības plānošanas pamatdokumentiem un īstenojusi projektus, kas tajos nav iekļauti.