Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta "Latvijas attīstībai"
Ziņas
Ilzenē mantojumu pārvērtuši veiksmīgā saimniecībā. Gata un Daces zemes stāsts
Ilzenes pagastā Gati Salmiņu un Daci Kārkliņu zina daudzi – savas vienkāršības un sirsnības dēļ. Ilzene ir vieta, kur katrs zina katru, un tieši te viņi jūtas visbrīvāk. Viņi ir saimnieki, lopkopji un graudkopji. Apvienot abas nozares vienā saimniecībā nav viegli, bet citādāk viņi neprot, viņiem viena nozare krīzes brīžos stutē otru, saimnieki stāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Zemes stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Bioloģiskajā saimniecībā Alūksnes novadā lācis izēdis bišu stropus
Bioloģiskajā saimniecībā Alūksnes novada Annas pagastā pirms Lieldienām divreiz manīts lācis, Latvijas Radio pastāstīja laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” galvenā redaktora pienākumu izpildītāja Sandra Apine. Lācis izēdis bišu stropus un mežmalā izmētājis kāres.
Alūksnes mēra māņu manevrs: pierobežas skolas tomēr slēgs
Nerēķināšanās ar sabiedrību, necieņa, cinisms – Alūksnes novada iedzīvotājus ne pa jokam saniknojis pašvaldības lēmums slēgt četras lauku pamatskolas. Turklāt vēl lielākas dusmas nekā pati skolu slēgšana alūksniešiem radījis veids, kā šis lēmums domē šonedēļ tika pieņemts.
Golubeva: Topošajā patvēruma meklētāju centrā Liepnā nākotnē varētu izmitināt no Baltkrievijas režīma bēgošos
Topošajā patvērumu meklētāju izmitināšanas vietā Liepnā, Alūksnes novadā, nākotnē varētu izmitināt, piemēram, no Baltkrievijas režīma bēgošos cilvēkus, tā, tiekoties ar vietējiem iedzīvotājiem, skaidroja iekšlietu ministre Marija Golubeva (“Attīstībai/Par!”). Vajadzība pēc šādas papildu vietas gan radās pērn, kad uz Baltkrievijas robežas pieauga migrantu skaits no austrumiem, daļa no kuriem Latvijā lūdza arī patvērumu.