Iedz. skaits 2020.g sākumā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas LATGALES PARTIJA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Aizkraukles un Balvu novada skolās meitenēm bez maksas pieejamas higiēnas preces
Aizkraukles un Balvu novada skolās meitenēm bez maksas pieejamas higiēnas preces
Šomēnes divos Latvijas novados – Aizkrauklē un Balvos – tiek īstenots pilotprojekts, kura laikā skolu audzēknēm bez maksas tiek nodrošinātas sieviešu higiēnas preces. Valstī tiek virzīta iniciatīva bezmaksas higiēnas preces ieviest visās Latvijas skolās, un pilotprojekta mērķis ir noskaidrot, kāds varētu būt aptuvenais nepieciešamo produktu daudzums un izmaksas. Izmēģinājumā iesaistīto skolu pārstāvji iniciatīvu vērtē pozitīvi.
Rekavā akcijā atjauno augļkoku dārzus
Rekavā akcijā atjauno augļkoku dārzus
"Apstādīsim Latviju ar augļkokiem!" – ar šādu moto nu jau trešo gadu Latvijā pavasarī un rudenī stādīti augļu koki dažādās izglītības iestādēs, pansionātos un sociālās aprūpes centros. Šoreiz "otru elpu" piedzīvojis 70 gadus vecs ābeļdārzs Rekavas vidusskolā, kur vietējie un skolēni simboliski sagatavojuši augsni savas puses ilgtermiņa attīstībai.
Balvu novadā savelk jostas – pašvaldības iestādēs darbu zaudēs ap 100 darbinieku
Balvu novadā savelk jostas – pašvaldības iestādēs darbu zaudēs ap 100 darbinieku
Finanšu krīzē nonākusī Balvu novada dome nolēmusi veikt pašvaldībā strukturālas izmaiņas, pārskatīt nodarbināto skaitu, noteiktu laiku pāriet uz četru dienu darba nedēļu, grozīt aizņēmumu pamatsummas noslēgtajos valsts aizdevuma līgumos, kā arī ņemt īstermiņa aizņēmumu Valsts kasē. Šo lēmumu rezultātā darbu pašvaldības iestādēs zaudēs ap 100 cilvēku.
Tilžas iedzīvotāji iebilst neatliekamās palīdzības brigādes slēgšanai nakts laikā
(papildināts)
Tilžas iedzīvotāji iebilst neatliekamās palīdzības brigādes slēgšanai nakts laikā (papildināts)
No 1. aprīļa Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde Balvu novada Tilžā vairs nestrādās naktīs. Tās darba laiks būšot tikai no astoņiem rītā līdz desmitiem vakarā. Pēc NMPD dienesta plāniem naktīs uz izsaukumu Tilžā, apkārtējos ciemos un viensētās dosies tuvākā mediķu brigāde no Balviem, Viļakas vai Kārsavas. Par šiem plāniem vietējie ir nepatīkami pārsteigti un ceļ trauksmi par neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvu pieejamību nakts laikā.