Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Mēs - Talsiem un novadam"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "Talsu novada attīstībai", "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ziņas
Īres namu trūkums Talsos neļauj piesaistīt speciālistus
Multifunkcionālās halles celtniecības plāni Talsu novadā aktualizējuši īres namu trūkumu. Tikmēr uzņēmēji norāda, ka dzīvokļu trūkums jau šobrīd neļauj viņiem attīstīties un celt darba ražīgumu. Talsenieki izpētījuši veiksmes stāstus Vidzemē, tāpēc uzņēmēji ir pārliecināti, ka tas ir paveicams. Ekonomikas ministrija sola, ka nākamajā gadā tiks atvērta programma īres namu būvniecībai. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jaunā pētniece raksta par talsenieku dialektu
“Valoda nevar pastāvēt, ja nav dialektu,” tā uzskata Latvijas Universitātes (LU) Latviešu valodas institūta jaunā pētniece Anete Ozola, kura pēta talsenieku runu. Šajā Kurzemes mazpilsētā savas izloksnes nemaz nav. Tāpēc tas, kā Talsos runā, līdzšinējos pētījumos pieminēts vien pāris teikumos. 
Aizdomas par trakumsērgu divām lapsām Talsu novadā neapstiprinās
Dažu dienu laikā Talsu novadu satrauca divas aizdomīgas lapsas, kas radīja bažas, ka pēc desmit gadu pārtraukuma Latvijā atgriezusies trakumsērga. Šobrīd saņemti analīžu rezultāti, kas liecina, ka lapsas gājušas bojā citu iemeslu dēļ. Taču šie gadījumi Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD) liek iedzīvotājiem atgādināt, ka trakumsērga ir bīstama gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem.
Laucienes sporta dzinējspēks Normunds Krūze savam sirdsdarbam veltītu katru dienu
Stāstam par Normundu Krūzi ir jāsākas Pļavu ciema brīvdabas sporta bāzē, kas īpaši piesaista pieredzējušā sporta organizatora sirdi. Ne tāpēc, ka šeit pēc ilgas sniega gaidīšanas iebraukta viena no daudzajām Talsu novada slēpošanas trasītēm. Pirms 25 gadiem Normundu šī vieta ievilka sporta organizēšanas darbā, tiesa, pirmos desmitgadi brīvprātīgā kārtā. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt