Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Mēs - Talsiem un novadam"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "Talsu novada attīstībai", "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ziņas
Talsu novada Strazdes audējas zaudējušas «aužammāju»
Pirmajā adventē nelaime piemeklējusi Strazdes lietišķās mākslas – audēju kolektīvu, kas ir senākais Talsu novadā. Uguns izpostījusi kolektīva telpas jeb, kā saka pašas audējas, viņu "aužammāju". Visas stelles gan palika veselas, un vietējie Strazdes ļaudis talkā tās palīdzēja pārnest uz citām pagaidu mājām. Audējas priecājas, ka visi dzīvi un veseli, taču sirds sāpot par darbiem, kas bija iesākti nākamajiem Dziesmu un deju svētkiem.
Ziemeļkurzemē ar pankūku ēdieniem aizvadīta tūrisma nesezona
Piekrastes novadu tūrismam ir ļoti sezonāls raksturs – ja vasarā tie ir ļoti iecienīti, tad ziemā valda tukšums. Šī brīža dārdzībā tas vēl sāpīgāk ietekmē tūrisma uzņēmējus, mājražotājus un ēdinātājus piekrastē. Tāpēc Talsu novadā meklēti radoši risinājumi, kā piesaistīt apmeklētājus. Mazliet apspēlējot mājas kafejnīcu ideju, vairāk nekā nedēļas garumā visā novadā piedāvāja dažādus pankūku ēdienus. Uzņēmēji tam atsaucās, un tie, kas jau vēlējās durvis ziemai slēgt ciet, tomēr nolēma sezonu turpināt mazliet ilgāk.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Tiesa atkritumu apsaimniekotāja «Piejūra» lietā trīs personām liek valstij atmaksāt vairāk nekā 4 miljonus eiro (papildināts)
Kurzemes rajona tiesa Talsos ceturtdien atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma “Piejūra” krimināllietā par vainīgu atzina esošo uzņēmuma vadītāju, poligona “Janvāri” vadītāju, kā arī bijušo “Janvāri” vadītāju, kurš izgaismoja nebūšanas. Visiem trim par izvairīšanos no dabas resursu nodokļu nomaksas un par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpšanu valstij solidāri jāmaksā kopumā vairāk nekā četri miljoni eiro. 
Kurzemē aizvadītas pirmās «Horse Trail» sacensības
Nupat Kurzemē aizvadītas "Horse Trail" sacensības, kas šai pusē ir neredzēts jaunums. Tās atšķiras no ierastās disciplīnas jātnieku sportā – zirga mugurā jāizpilda dažādi praktiski uzdevumi, tā stiprinot zirga un jātnieka saikni. "Horse Trail" kustībai Talsu novadā ir plānots turpinājums, nākotnē to izmēģinot arī meža trasē.