Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

3 vietas LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
1 vieta Zaļo un Zemnieku savienība
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Preiļu novadā plāno sabalansētu budžetu; dome grib aizņemties miljonu eiro pils sakārtošanai
Preiļu novadā plāno sabalansētu budžetu; dome grib aizņemties miljonu eiro pils sakārtošanai
Šī gada budžets Preiļu novada pašvaldībai būs 32 miljonu eiro apmērā. Visam naudas nepietiks – trūks līdzekļu lauku ceļiem un pašvaldības policijas tehniskajam aprīkojumam. Viena no budžeta prioritātēm vietvarai būs Preiļu pils pārbūves pabeigšana, lai nākamgad varētu pilnībā vērt vaļā pils durvis apmeklētājiem. Domes opozīcijas deputāti šādu budžetu neplāno atbalstīt, arī daļai iedzīvotāju ir šaubas par šādu prioritāti un aizņēmumu tai.
FOTO: Preiļu slimnīcā atklāj atjaunoto dienas stacionāru – ar domu par sabiedrības nākotni uzlabo pa...
FOTO: Preiļu slimnīcā atklāj atjaunoto dienas stacionāru – ar domu par sabiedrības nākotni uzlabo pakalpojumus
Trešdien, 27. decembrī, Preiļu slimnīcā svinīgi atklātas atjaunotās 4. stāva telpas, kuras pārbūvēja Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītā projektā. Drīzumā atjaunotajās telpās darbu uzsāks dienas stacionārs, kur pacientiem būs pieejama medicīniskā palīdzība neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšanā, ginekoloģiskie izmeklējumi, kā arī vispārējās ķirurģijas un gastrointestinālās endoskopijas pakalpojumi. No vecā slimnīcas korpusa uz pārbūvētajām telpām pārvietos operāciju zāles un sterilizācijas bloku.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Roberta Mūka radošo darbu konkurss jau 17. reizi
Roberta Mūka radošo darbu konkurss jau 17. reizi
Preiļu novada Galēnu vārds Latvijā saistās ar domātāja, reliģiju pētnieka, dzejnieka Roberta Mūka vārdu. Roberts Mūks jeb īstajā vārdā Roberts Avens Galēnos dzimis un nodzīvojis sava mūža pirmos piecus gadus. Godinot viņa piemiņu un popularizējot radošo devumu, Galēnos darbojas Roberta Mūka muzejs un katru gadu tiek rīkots radošo darbu konkurss. Tas šogad notika jau 17. reizi.
Vairākās pašvaldībās jaunā apkures sezona sāksies ar vecajiem tarifiem; uzņēmēji bažījas par zaudēju...
Vairākās pašvaldībās jaunā apkures sezona sāksies ar vecajiem tarifiem; uzņēmēji bažījas par zaudējumiem
Kaut arī jaunā apkures sezona jau klauvē pie durvīm, ne visās pašvaldībās siltumapgādes uzņēmumi to sāks ar paaugstinātiem tarifiem. Tarifu projekti vēl ir izskatīšanā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK). Pašvaldībās bažījas, ka tas uzņēmumiem radīs zaudējumus, kas var ietekmēt pašvaldību budžetus. Uzņēmumi šajā situācijā meklē dažādus risinājumus. 
Gatavi karam nevaram būt nekad – Ukraina dalās pieredzē par pašvaldības darbu kara apstākļos
Gatavi karam nevaram būt nekad – Ukraina dalās pieredzē par pašvaldības darbu kara apstākļos
Liela daļa pašvaldību Latvijā sākušas koriģēt civilās aizsardzības plānus, jo līdz šim tajos nebija iekļauti uzdevumi par rīcību kara gadījumā. Pamudinājums veikt grozījumus Civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas likumā ir karadarbība Ukrainā. Preiļos pārstāvji no Ukrainas sniedza savus padomus, kas būtu jāņem vērā, veidojot šādus plānus.
Galēnu liepu aleju ceļa remonta turpināšanai tomēr ļauj cirst; sola koku stādījumus atjaunot
(papild...
Galēnu liepu aleju ceļa remonta turpināšanai tomēr ļauj cirst; sola koku stādījumus atjaunot (papildināts)
Lai arī Preiļu novada Galēnu pagasta iedzīvotāji lūdza ceļa Viļāni–Maltas Trūpi–Lomi būvdarbos pasargāt liepu aleju, pieņemts galīgais lēmumus kokus tomēr izcirst. Preiļu novada pašvaldībā informēja, ka koku rindas saglabāšana pilnībā izslēgtu iespēju turpināt ceļa remontdarbus. Vienlaikus vietvara apņēmusies atjaunot koku stādījumus gar ceļu.
Preiļu novada Kastīre gatava atteikties no 5. augusta ielas nosaukuma
Preiļu novada Kastīre gatava atteikties no 5. augusta ielas nosaukuma
Viena no ielām Latvijā, kuras nosaukums saistīts ar komunistisko režīmu vai rusifikācijas politiku, ir 5. augusta iela, kas atrodas Preiļu novada Kastīres ciematā. Iedzīvotāju un vēsturnieku skaidrojumi, ko simbolizē datums nosaukumā, atšķiras. Biedrībā “Publiskās atmiņas centrs” uzskata, ka ielas nosaukums simbolizē Latvijas iekļaušanu Padomju Savienībā. Biedrības ieskatā, šī iela, tāpat kā vairāk nekā 100 citu vietvārdu nosaukumu, noteikti jāmaina.