Dotācijas (vai iemaksas) izlīdzināšanas fondā 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

3 vietas LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
1 vieta Zaļo un Zemnieku savienība
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Aglonas svētki šogad varētu pulcēt vairāk ticīgo nekā iepriekšējos gados
Līdz 15. augustam Aglonā tiek atzīmēti Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Simtiem svētceļotāju jau uzsākuši savu ceļu uz Aglonu. Šogad, kad atcelti visi ar Covid-19 saistītie ierobežojumi, plānots, ka Aglonas svētkus varētu apmeklēt vairāk cilvēku  nekā iepriekšējos gados. Šogad Aglonā bez ierobežojumiem būs pieejamas arī ēdināšanas un izmitināšanas vietas.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Galēnu liepu aleju ceļa remonta turpināšanai tomēr ļauj cirst; sola koku stādījumus atjaunot (papildināts)
Lai arī Preiļu novada Galēnu pagasta iedzīvotāji lūdza ceļa Viļāni–Maltas Trūpi–Lomi būvdarbos pasargāt liepu aleju, pieņemts galīgais lēmumus kokus tomēr izcirst. Preiļu novada pašvaldībā informēja, ka koku rindas saglabāšana pilnībā izslēgtu iespēju turpināt ceļa remontdarbus. Vienlaikus vietvara apņēmusies atjaunot koku stādījumus gar ceļu.
Preiļu novada Kastīre gatava atteikties no 5. augusta ielas nosaukuma
Viena no ielām Latvijā, kuras nosaukums saistīts ar komunistisko režīmu vai rusifikācijas politiku, ir 5. augusta iela, kas atrodas Preiļu novada Kastīres ciematā. Iedzīvotāju un vēsturnieku skaidrojumi, ko simbolizē datums nosaukumā, atšķiras. Biedrībā “Publiskās atmiņas centrs” uzskata, ka ielas nosaukums simbolizē Latvijas iekļaušanu Padomju Savienībā. Biedrības ieskatā, šī iela, tāpat kā vairāk nekā 100 citu vietvārdu nosaukumu, noteikti jāmaina. 
Preiļu novadā slēdz trīs skolu internātus; iedzīvotāji bažījas arī par skolu slēgšanu
Preiļu novadā ar jaunā mācību gada sākumu slēgs trīs skolu internātus. Pašvaldībā uzsver, ka lēmums pieņemts, domājot par to, lai bērni augtu ģimenē, nevis ārpusģimenes aprūpes iestādē, kā arī izvērtējot izglītības iestāžu internātu uzturēšanas izmaksas. Tikmēr iedzīvotājiem ir bažas, vai internāta slēgšana nav solis arī uz pašas skolas likvidāciju.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt