Valsts reģionālie ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Partija "Vienoti Latvijai"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ziemas sporta epicentrā: «Smeceres sils» uzņem nozīmīgus čempionātus un tuvojas pasaules elitei
Gunāra Ikaunieka rīts "Smeceres sila" trasē sākas pēc septiņiem rītā – ticis pie trešās rācijas savā uzkabē, viņš dodas trases apgaitā. Madonas novadā aizvadītajā Eiropas junioru biatlona čempionātā viņš bija ne vien trases saimnieks, bet arī galvenais tiesnesis sacensībās, kas risinājās bāzē, kur organizatoriskais līmenis un infrastruktūra ir arvien tuvāk pasaulē labākajiem paraugiem.
Pārmaiņu priekšā profesora Aleksandra Bieziņa memoriālais muzejs Madonas novadā
Profesora Aleksandra Bieziņa memoriālais muzejs "Dilmaņi" atrodas Madonas novada Sarkaņos un ir vienīgais valsts muzejs Latvijas laukos, kas ir veltīts ārstam. Pilnībā rekonstruētas, Latvijas bērnu ķirurģijas izveidotāja dzimtās mājas kā memoriālais muzejs durvis vēra pagājušā gadsimta beigās. Taču ēkas tehniskais stāvoklis šobrīd raisījis jautājumu, vai muzejam šeit būt arī turpmāk.
Uz autoceļa Rīga–Ērgļi sākti remontdarbi divos posmos Ogres un Madonas novadā
Šonedēļ uz reģionāla autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) vēl divos posmos sākas remontdarbi – divos posmos Ogres un Madonas novadā, no Ķeipenes līdz Taurupei (67,46.–79,31. kilometrā) un no krustojuma ar autoceļu Kliģene-Vecogre (V312) līdz Ērgļiem (89,22.–97,68. kilometrā), tiks atjaunots segums, informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.
Madonas pusē pusaudzis uzmeistaro mini zāles pļāvēju
Ja daba devusi asu prātu un radošu izdomu, rodas ne viena vien inovatīva ideja. Tā tas ir arī piecpadsmitgadīgajam Maiguram, kurš dzīvo Dzelzavas pagastā Madonas pusē. Lai trušiem domātā zāle nebūtu jāplūc ar rokām, viņš uzmeistarojis pats sev mazu zāles trimmerīti. Un tas nav vienīgais jaunieša izgudrojums. Kā saka tuvinieki, puisi nemiers un jaunas idejas dīda nepārtraukti.