Valsts reģionālie ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas "Kustība "Par!"", "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Ugunsnelaime Cēsu novadā četras ģimenes atstājusi bez mājokļa
Ugunsgrēks Cēsu novadā izpostījis četru ģimeņu mājokli Stalbes pagastā. Par laimi, neviens nav cietis, bet iedzīvotāji pirmdienas naktī palikuši pavisam bez iedzīves. Atbalstu jau snieguši daudzi cilvēki un pašvaldība, bet, lai atgūtos pēc notikušā, ģimenēm palīdzība būs nepieciešama arī turpmāk. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Lielstraupes pils iet bojā – brūk aizsargsienas, caur jumtu tek ūdens
Decembrī apritēs četri gadi, kopš Lielstraupes pili atstāja Straupes narkoloģiskā slimnīca. Toreiz viens no aiziešanas iemesliem bija tas, ka atsevišķas ēkas daļas ir avārijas stāvoklī. Kaut pagājuši četri gadi, īpašuma tiesības vēl arvien nav sakārtotas un šajā laikā pils tehniskais stāvoklis ir tikai pasliktinājies. Kāpēc kavējas pils nodošana Cēsu novada pašvaldībai?
Drustos un Mārsnēnos atjaunoti autoceļu posmi
Cēsu novada Mārsnēnos un Smiltenes novada Drustos piektdien, 10. septembrī, svinīgi atklāti divi autoceļu posmi, kuriem izbūvēta divkārtu virsma. Pārbūve īstenota par papildu piešķirtajiem līdzekļiem valsts ceļu tīkla sakārtošanai administratīvi teritoriālās reformas (ATR) projektā, informēja valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
«Piebalgas porcelāna fabrikai» pandēmijā gājis kā pa «amerikāņu kalniņiem»
"Šis laiks ir bijis kā pa amerikāņu kalniņiem, bet reizē arī ir laba skola," – tā sava uzņēmuma "Piebalgas porcelāna fabrika" darbību šajā pandēmijas situācijā raksturo uzņēmējs un mākslinieks Jānis Ronis. Bija brīdis, kad nācās atlaist darbiniekus, slēgt veikalu Rīgā, bet tas nav tomēr licis nolaist rokas. 
Novads viens, bet atbalsts atšķirīgs – līdz ar novadu reformu iespējami pašvaldības atbalstu pārrāvumi
Līdz ar novadu reformu lielākās pašvaldībās iespējami atsevišķu pašvaldības atbalstu pārrāvumi. Pie Latvijas Radio vērsās daudzbērnu ģimenes no Līgatnes, kuru bērni šajā gadā, mainot skolu uz jaunā novada centru Cēsīs, nesaņems brīvpusdienu atbalstu pirmajā mācību pusgadā. Pašvaldība situāciju skaidro ar reformas pārejas periodu un vienotu saistošo noteikumu izveidi, kas vēl top.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt