Valsts reģionālie ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Politiskā partija "KPV LV"
Ziņas
Ābolu svētkos Dobelē par jaunu produktu izveidi godina pētnieci Segliņu
Dobelē aizvadīti vienpadsmitie "Ābolu svētki", kuros tradicionāli pasniedz arī augstāko apbalvojumu augļkopības nozarē – "Ābolu ordeni". Par ieguldīto darbu jaunu produktu ražošanā šogad to saņēma Dārzkopības institūta vadošā pētniece Dalija Segliņa. Ražošanā un tirdzniecībā nonākuši vairāk nekā desmit viņas radītie produkti no augļiem un dārzeņiem.
Tirgot lazdu stādus izrādījās ienesīgāk par riekstu pārdošanu. Dobeles saimnieku stāsts
Iveta un Andrejs Savdoni Dobeles novada Auru pagastā pirms 10 gadiem, sāka audzēt lazdas, lai iegūtu riekstus. Tagad tās aug jau 2,5 hektāru platībā un saimnieki tirgo arī to stādus. Papildus Iveta ikdienā nodarbojas arī ar lopbarības piedevu eksportu un importu, bet Andrejs – 15 hektāros audzē puķu, aveņu, vīnogu un citus stādus, vēsta Latvijas Radio raidījums "Stiprie stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Dobelē svin Zemessardzes 51. kājnieku bataljona gadadienu
Ar militāru parādi, uguņošanu un virkni citu pasākumu Dobelē svētdien tika atzīmēta Zemessardzes 51. kājnieku bataljona 31. gadadiena. Atbalstīt savus vīrus, dēlus un paziņas bija sapulcējušies daudzi, jo kopš Ukrainas kara sākuma interese par Zemessardzi un tās lomu ir būtiski pieaugusi.
Dobeles pedagogi piesardzīgi vērtē arodbiedrības panāktos kompromisus ar valdību; Daugavpilī – neapmierināti
Dobeles novadā bija viens no skaitliski lielākajiem pieteikumiem pedagogu beztermiņa streikam. Gan pašvaldības lielākajā bērnudārzā, gan lielākajā skolā beztermiņa streikā plānoja piedalīties vairāk nekā 90% darbinieku. Šodien viņi visi ir darbā un pauž gandarījumu, ka kompromisus galu galā izdevās panākt. Taču, cik reāls būs ieguvums – gan algas pielikuma veidā, gan darba slodzē –, par to viņi varēs spriest vien nākamgad. Tikmēr Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā pedagogi bija gatavi streikot un ar panākto kompromisu nav apmierināti.
Izsolē pārdos Dobeles novadā esošo Lielauces pili
Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) atklātā izsolē pārdod Dobeles novadā esošo Lielauces pili. Tā ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, bet jau pirms četriem gadiem Būvniecības valsts kontroles birojs tajā aizliedzis uzturēties. Vietējie iedzīvotāji gan raizējas, vai pēc izsoles tiks saglabāts vēsturiskais pils komplekss, jo vēsturiskais parks ar tur esošajām vēsturiskajām būvēm nav LLU īpašums.
Ar padomju varu saistīto ielu nosaukumus Jelgavā nesteidz mainīt, Dobeles novadā sola aptaujas
Pašvaldības šonedēļ saņēmušas biedrības “Publiskās atmiņas centrs” vēstuli ar ieteikumu mainīt kopumā 78 ielu nosaukumus, kas slavinot padomju režīmu. Starp tām arī vairāku padomju laika rakstnieku un dzejnieku vārdos nosauktās ielas. Pašvaldības gan sola lēmumu pieņemšanu nesasteigt un vispirms noskaidrot iedzīvotāju un uzņēmēju viedokli, kam ielas nosaukuma maiņa nesīs arī finansiālus izdevumus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt