Sadaļas Sadaļas

Valsts reģionālie ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 16 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 16 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Kustība "Par!""
1 vietas "Latvijas Krievu savienība"
1 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Liepājā, Saldū un Jelgavā izsūtītos piemin vārdu lasījumos, koncertā un izstādē
Latvijā pirmdien piemin traģiskos notikumus pirms 80 gadiem, kad pēc Padomju varas rīkojuma no okupētās Latvijas uz Sibīriju lopu vagonos izsūtīja vairāk nekā 15 tūkstošus cilvēku. Šogad pirmo reizi pašvaldībās vienlaikus notika 1941. gadā deportēto iedzīvotāju vārdu lasījumi. Liepājā norisinājās arī koncerts, savukārt Jelgavā – piemiņai bija veltīta izstāde.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Turpinās koalīcijas izveides sarunas pašvaldībās
Pēc pašvaldību vēlēšanām turpinās koalīcijas sarunas dažādās vietvarās. Ventspilī meklē risinājumus saistībā ar partijas "Latvijai un Ventspilij" mēra kandidāta Aivara Lemberga atrašanos apcietinājumā, Jelgavā apsver līdzšinējās koalīcijas sadarbību, savukārt Jēkabpilī sarunas par risinājumiem sarežģītas divu potenciālo vadītāju dēļ. 
CVK: 3 pašvaldību vēlēšanu iecirkņos Jelgavā, Siguldas un Salaspils novados konstatē problēmsituācijas
5. jūnija pašvaldību vēlēšanās balsu skaitīšanas laikā Jelgavas 203. vēlēšanu iecirknī vēlēšanu kastēs tika konstatētas 11, bet Siguldas novada 783. vēlēšanu iecirknī – 10 vēlēšanu aploksnes bez iecirkņa zīmoga. Savukārt Salaspils novada 767. vēlēšanu iecirknī balsu skaitīšanas laikā ir konstatēts, ka derīgo vēlēšanu zīmju skaits par 3 zīmēm pārsniedz derīgo vēlēšanu aplokšņu skaitu, kurās ir tikai viena derīga zīme, paziņojumā medijiem informējas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK).

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt