Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Latgalē daļa pašvaldību piemēros paaugstināto NĪN par nepabeigtām mājām, daļa – nogaidīs
Pašvaldības no šā gada 1. oktobra ir tiesīgas piemērot paaugstinātu nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likmi par individuālajām dzīvojamām mājām, kuru būvniecība sākta pirms 2014. gada 1. oktobra, bet noteiktajā termiņā – astoņu gadu laikā, proti, līdz šā gada oktobrim tās nav nodotas ekspluatācijā. Daļa Latgales pašvaldību paaugstināto 3% NĪN nodokļa likmi grasās piemērot, bet daļa to pagaidām neplāno darīt un arī vēl nevar pateikt, kad to varētu darīt.
Piešķir stipendijas Līvānu novada jauniešu studijām augstskolās
Līvānu novada domē lemts par stipendijas piešķiršanu nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds" stipendiju programmā Līvānu novada jauniešu studijām augstskolās. Stipendijas nolemts piešķirt 35 studentiem par kopējo summu 49 300 eiro, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Vilcienu «vasaras reisus» atcels; svētdienā atjaunos satiksmi no Līvāniem uz Rīgu
Pirmdien, 5. septembrī, spēkā stāsies vilcienu kustības rudens grafiks. Tajā ir atcelti vasaras sezonai raksturīgie elektrovilcienu papildu reisi piejūras virzienos un vairāki iepriekš norīkotie vilcieni darbadienās Rīga–Saulkrasti un Rīga–Dubulti virzienā, saglabājot to kursēšanu tikai brīvdienās. No svētdienas, 4. septembra, ir atjaunota vilcienu satiksme svētdienās no Līvāniem uz Rīgu, informēja uzņēmumā "Pasažieru vilciens" (PV).
Cīņa ar krauķu koloniju Līvānu pilsētas kapos nesekmīga
Jau vairākus gadus mieru un kārtību Līvānu pilsētas kapos traucē krauķi. Putni ne tikai trokšņo, bet arī izrauj ziedus no vāzēm un rada citas nekārtības. Pašvaldība ziemā organizēja ligzdu nojaukšanu, bet tas nav devis gaidīto rezultātu.
Cenu kāpums būvniecībā spiedīs pašvaldības atteikties no daļas plānoto darbu
Gan energoresursu sadārdzināšanās, gan karš Ukrainā ir ievērojami veicinājis būvmateriālu cenu kāpumu. Tas ietekmē arī pašvaldībās iesāktos projektus. Lai darbi būvobjektos neapstātos, vietvaras spiestas meklēt risinājumus. Viens no variantiem ir aizņemties naudu Valsts kasē. Bet jau tagad ir skaidrs, ka no daļas plānoto darbu pašvaldībām nāksies atteikties, lai nebūtu jāiesaldē kāds no iesāktajiem objektiem.
Līvānos pauž aizdomas par azartspēļu nozares ietekmi uz politiķiem
Līvānu novada dome šobrīd jau trešo reizi no jauna ķērusies pie darba, cenšoties lokālplānojumā ierobežot azartspēles mazpilsētas teritorijā. Pašvaldības vadītājs, kas pērn vēlēšanās startēja zem ministra Artūra Toma Pleša partijas “Latvijas attīstībai” karoga, pauž aizdomas par nozares interešu ietekmi uz politiķiem, taču ministriju nevaino.