Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Latgalē daļa pašvaldību piemēros paaugstināto NĪN par nepabeigtām mājām, daļa – nogaidīs
Pašvaldības no šā gada 1. oktobra ir tiesīgas piemērot paaugstinātu nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likmi par individuālajām dzīvojamām mājām, kuru būvniecība sākta pirms 2014. gada 1. oktobra, bet noteiktajā termiņā – astoņu gadu laikā, proti, līdz šā gada oktobrim tās nav nodotas ekspluatācijā. Daļa Latgales pašvaldību paaugstināto 3% NĪN nodokļa likmi grasās piemērot, bet daļa to pagaidām neplāno darīt un arī vēl nevar pateikt, kad to varētu darīt.
Piešķir stipendijas Līvānu novada jauniešu studijām augstskolās
Līvānu novada domē lemts par stipendijas piešķiršanu nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds" stipendiju programmā Līvānu novada jauniešu studijām augstskolās. Stipendijas nolemts piešķirt 35 studentiem par kopējo summu 49 300 eiro, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Līvānos ierobežos azartspēļu biznesu
Finanšu ministrijā izstrādātais Azartspēļu un izložu politikas pamatnostādņu projekts 2021.–2027. gadam paredz, ka spēļu zālēm varētu noteikt darba laiku, aizliegt tajās smēķēt un ierobežot alkohola piedāvājumu. Tikmēr Līvānu novada pašvaldība jau vairākkārt lēmusi neizsniegt atļauju jaunu spēļu zāļu atvēršanai. Tiek meklēti veidi, kā pilsētā vēl vairāk ierobežot azartspēles. Risinājums ir atrasts – veiktas izmaiņas lokālplānojumā.
Ministre: Tikai 10 skolas stingro Covid-19 noteikumu dēļ atteikušās no mācībām klātienē (papildināts)
Līdz 30. novembrim skolām bija jāievieš visai stingri ierobežojumi: sejas maskas skolotājiem un lielāka distance, mācību telpās vismaz trīs kvadrātmetri katram skolēnam. Skolās uzsver, ka gatavi pielāgoties, lai varētu kaut daļu stundu noturēt klātienē. No 583 izglītības iestādēm Latvijā 10 ir izvēlējušās attālināto mācību procesu, bet vairāk nekā 500 ir atradušas iespēju noturēt mācības klātienē, vairāki desmiti – daļēji klātienē.
Lāčplēša dienu reģionos aizvadīs, izstaigājot vēsturiskas takas vai atminoties dzimtas vēsturi
Šī gada 11. novembrī ierasto publisko atceres pasākumu vietā pieminēsim Brīvības karā kritušos savā ģimenes lokā. Pasākumi ir atcelti, bet svecītes aicina iedegt savu māju logos, nevis kritušo piemiņas vietās. Iedzīvotāji reģionos ir radoši un izdomā dažādus veidus, kā Lāčplēša dienas noskaņu gūt citādi, – piemēram, izstaigājot vēsturiskas takas vai atminoties savas dzimtas vēsturi pie vakariņu galda. 
Līvānos ievieš viedo ielu apgaismojumu
Līvānu ielas pakāpeniski tiek aprīkotas ar modernu apgaismojuma sistēmu, kas ļauj būtiski ietaupīt elektrību. Aprīkojot LED gaismekļus ar viedajiem sensoriem, var mainīt katras lampas degšanas intensitāti un pielāgot to, ņemot vērā diennakts laiku un satiksmes plūsmu. Kā praksē darbojas šī sistēma un cik daudz elektroenerģijas tā var ietaupīt?