Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Politiskā partija "KPV LV"
Ziņas
Pēc Dobeles slimnīcas neļaušanas mātei būt blakus «mūžīgajam bērnam» vietvarā sola jaunas vadlīnijas
Vai "mūžīgo bērnu" jeb personu ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem tuviniekiem ir tiesības atrasties viņiem slimnīcā blakus, lai aprūpētu? Ar šādu jautājumu nedēļas nogalē Dobeles slimnīcā saskārās invalīda Mārtiņa Bisenieka mamma. Lai gan vīrietis ir pilnībā kopjams, Internās nodaļas vadītājs licis mammai slimnīcu atstāt. Viņa to darīja kopā ar dēlu, jo bez aprūpes viņš nevar palikt. Stāvoklim pasliktinoties, abi atkal atgriezās slimnīcā. Tur beidzot saņemta valdes priekšsēdētāja atļauja palikt, ja māte neaizņem atsevišķu gultu. Tikmēr vietvarā sola veidot jaunas vadlīnījas šādiem gadījumiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Farmaceite Iveta Kurloviča pamet darbu Rīgā un īsteno savu sapni leišmalē
Pirms daudziem gadiem Iveta Kurloviča Gaujas līkločus nomainīja pret galvaspilsētu, lai īstenotu savu mērķi kļūt par medmāsu. 15 gadus vēlāk par viņas īstajām mājām kļuvusi leišmalīte Dobeles novada Augstkalnē. Šeit viņa izveidojusi aptieku, ko novērtējuši arī vietējie. Gadu pēc aptiekas atvēršanas viņa saņēmusi ceļojošo veiksmes svečturi, bet šogad kļuvusi par Tērvetes puses gada mazo uzņēmēju.
KNAB nekonstatē kukuļošanu sarunās par Dobeles novada varas maiņu (papildināts)
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir izbeidzis kriminālprocesu pret Saeimas deputātiem Viktoru Valaini (Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS)) un Ralfu Nemiro ("Neatkarīgie"). Process bija sākts pēc kādas personas iesnieguma par politisko tirgošanos Dobeles pašvaldībā. Tirgošanās rezultātā domē mainījās vara. Sākotnēji politiskajā procesā saskatīja kukuļošanas pazīmes.